Niedziela, 28 października 2007, 0:00
Aktualizacja: Niedziela, 28 października 2007, 22:38
Autor: Łukasz Stawski
Trzecia porażka ligowa koszykarek Karkonoszy

W III kolejce rozgrywek I ligi koszykarki MKS MOS Karkonoszy Jelenia Góra przegrały na wyjeździe z Ostrovią Ostrów Wielkopolski 77:88. O wyniku pojedynku zdecydowała wysoko przegrana przez jeleniogórzanki I kwarta - 14:28.

Podopieczne trenera Jerzego Gadzimskiego wyszły na parkiet bardzo zdenerwowane i w pierwszych 10 minutach praktycznie nic im nie wychodziło. Dopiero w kolejnych odsłonach Karkonosze opanowały nerwy i rozpoczęły pogoń za gospodyniami.

Cel swój jeleniogórzanki niemal osiągnęły w 33 min. kiedy to przegrywały tylko 60:63. Niestety w kolejnych minutach goście popełnili kilka prostych strat, co pozwoliło bardziej doświadczonym ostrowiankom odzyskać inicjatywę i ostatecznie zwyciężyć 88:77.

<b>Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Karkonosze Jelenia Góra 88:77</b>
<b>Karkonosze:</b> Kowalczyk 27, Klementowska 12, Brzozowska 9, Pawlukiewicz 8, Samiec 8, Mochól 5, Kowiel 4, Sawicka 4, Dudek, Oses, Nowicka