MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Fabryka prezentów działała pełną parą

Wiadomości: Mysłakowice
Wtorek, 18 grudnia 2018, 6:24
Aktualizacja: Środa, 19 grudnia 2018, 7:45
Autor: WAC
Fot. użyczone/GOK
O tym, jak wiele radości może sprawić samodzielne wykonanie prezentu, który w wigilijny wieczór znajdzie się pod choinką mogły się przekonać dzieci, które uczestniczyły w warsztatach świątecznych w Gminnym Ośrodku Kultury w Mysłakowicach.

Na zajęcia, prowadzone przez świetliczanki i bibliotekarki, przybyło około trzydzieścioro dzieci wraz z opiekunami. Pachnące mydełka, kolorowe świeczki, bombki plastikowe ozdabiane świecidełkami i stroiki to małe arcydzieła, w których powstaniu pomagali dzieciom rodzice. Te cuda mają być prezentami dla najbliższych pod choinkę. W warsztatach uczestniczyły rodziny nie tylko z Mysłakowic, ale również z Łomnicy, Bukowca i Jeleniej Góry.

- Warsztaty były okazją do zawarcia nowych znajomości, integracji dzieci i rodziców, rozwijania talentów, pobudzenia wyobraźni - mówi dyrektor GOK-u Grzegorz Truchanowicz. - Maluchy podpatrywały i uczyły się, jak można wykonać wspaniały, niepowtarzalny upominek, w który włożyły własną pracę i serce. Dorośli zadowoleni z takiej formy spędzania wolnego czasu z dziećmi obiecali nam, że chętnie przyjdą na następne zajęcia w GOK-u. Dziękujemy wszystkim przybyłym i zapraszamy na następne spotkanie, o którym poinformujemy na naszej stronie.

Twoja reakcja na artykuł?

2
100%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Rowerem przez Amerykę Południową

Ekodopłaty pod Szrenicą

Wiosna Biedronia sprawdza i zapowiada

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Aneta#orzel 18-12-2018 8:24
To był udany, w tym ośrodku naprawde duzo się dzieje, sympatyczni i pracowici ludzie. Jeszcze raz dziękuję za miło spędzony czas.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Ogołocili drzewa

Krzywe zęby to nie wyrok – akcja w środę  

Wsparcie dla polsko – czeskich projektów

Miłośnicy zabytków na swoim kolejnym zlocie

Szykują się podwyżki opłat za odpady  

Sonda

Czy wszyscy młodzi do 26. roku życia powinni być zwolnieni z podatku PIT?

Oddanych
głosów
958
Tak
38%
Nie
54%
Nie mam zdania
8%