MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Fabryka prezentów działała pełną parą

Wiadomości: Mysłakowice
Wtorek, 18 grudnia 2018, 6:24
Aktualizacja: Środa, 19 grudnia 2018, 7:45
Autor: WAC
Fot. użyczone/GOK
O tym, jak wiele radości może sprawić samodzielne wykonanie prezentu, który w wigilijny wieczór znajdzie się pod choinką mogły się przekonać dzieci, które uczestniczyły w warsztatach świątecznych w Gminnym Ośrodku Kultury w Mysłakowicach.

Na zajęcia, prowadzone przez świetliczanki i bibliotekarki, przybyło około trzydzieścioro dzieci wraz z opiekunami. Pachnące mydełka, kolorowe świeczki, bombki plastikowe ozdabiane świecidełkami i stroiki to małe arcydzieła, w których powstaniu pomagali dzieciom rodzice. Te cuda mają być prezentami dla najbliższych pod choinkę. W warsztatach uczestniczyły rodziny nie tylko z Mysłakowic, ale również z Łomnicy, Bukowca i Jeleniej Góry.

- Warsztaty były okazją do zawarcia nowych znajomości, integracji dzieci i rodziców, rozwijania talentów, pobudzenia wyobraźni - mówi dyrektor GOK-u Grzegorz Truchanowicz. - Maluchy podpatrywały i uczyły się, jak można wykonać wspaniały, niepowtarzalny upominek, w który włożyły własną pracę i serce. Dorośli zadowoleni z takiej formy spędzania wolnego czasu z dziećmi obiecali nam, że chętnie przyjdą na następne zajęcia w GOK-u. Dziękujemy wszystkim przybyłym i zapraszamy na następne spotkanie, o którym poinformujemy na naszej stronie.

Twoja reakcja na artykuł?

2
100%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Na pomoc dzieciom krzywdzonym

Wybory: Zwycięstwo PiS

Dyski do remontu

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Aneta#orzel 18-12-2018 8:24
To był udany, w tym ośrodku naprawde duzo się dzieje, sympatyczni i pracowici ludzie. Jeszcze raz dziękuję za miło spędzony czas.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Kto do Senatu?

Z Psim Patrolem

Gala Senioraliów

Tłumy we dworze

Nabór wniosków na wymianę pieców

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
626
Tak
14%
Nie
65%
Nie wiem
21%