MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Fabryka prezentów działała pełną parą

Wiadomości: Mysłakowice
Wtorek, 18 grudnia 2018, 6:24
Aktualizacja: Środa, 19 grudnia 2018, 7:45
Autor: WAC
Fot. użyczone/GOK
O tym, jak wiele radości może sprawić samodzielne wykonanie prezentu, który w wigilijny wieczór znajdzie się pod choinką mogły się przekonać dzieci, które uczestniczyły w warsztatach świątecznych w Gminnym Ośrodku Kultury w Mysłakowicach.

Na zajęcia, prowadzone przez świetliczanki i bibliotekarki, przybyło około trzydzieścioro dzieci wraz z opiekunami. Pachnące mydełka, kolorowe świeczki, bombki plastikowe ozdabiane świecidełkami i stroiki to małe arcydzieła, w których powstaniu pomagali dzieciom rodzice. Te cuda mają być prezentami dla najbliższych pod choinkę. W warsztatach uczestniczyły rodziny nie tylko z Mysłakowic, ale również z Łomnicy, Bukowca i Jeleniej Góry.

- Warsztaty były okazją do zawarcia nowych znajomości, integracji dzieci i rodziców, rozwijania talentów, pobudzenia wyobraźni - mówi dyrektor GOK-u Grzegorz Truchanowicz. - Maluchy podpatrywały i uczyły się, jak można wykonać wspaniały, niepowtarzalny upominek, w który włożyły własną pracę i serce. Dorośli zadowoleni z takiej formy spędzania wolnego czasu z dziećmi obiecali nam, że chętnie przyjdą na następne zajęcia w GOK-u. Dziękujemy wszystkim przybyłym i zapraszamy na następne spotkanie, o którym poinformujemy na naszej stronie.

Twoja reakcja na artykuł?

2
100%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Spotkanie w SG po misji w Macedonii

Koło ratunkowe dla Flory?

200 pieczątek w 24 godziny

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Aneta#orzel 18-12-2018 8:24
To był udany, w tym ośrodku naprawde duzo się dzieje, sympatyczni i pracowici ludzie. Jeszcze raz dziękuję za miło spędzony czas.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Juwenalia zakończone

Trudno tak żyć!

Medale dla złotych par

Rajd zdewastował las?

Co widział kamerdyner

Sonda

Rowerzyści też powinni zdawać egzamin na prawo jazdy?

Oddanych
głosów
519
Tak
52%
Nie
43%
Nie mam zdania
5%