MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Europa to My – zagłosuj na „Mechanika”

Wiadomości: Kraj
Środa, 15 lipca 2015, 9:00
Aktualizacja: 11:14
Autor: Przemo
Fot. Archiwum
Wczoraj (14.07) ekipa TVP1 i Radia Zet odwiedziła Jelenią Górę, która jest jednym z finalistów konkursu „Europa to My”. W miejscowości zwycięzcy zostanie zorganizowany 30 sierpnia Ogólnopolski Dzień Funduszy Europejskich. Zakończy się on finałowym koncertem z największymi gwiazdami polskiej muzyki. Aby w Jeleniej Górze zaśpiewali: Donatan&Cleo, Edyta Górniak, Margaret, Monika Kuszyńska, czy Formacja Nieżywych Schabuff należy zmobilizować siły własne i znajomych, bowiem zbliża się zakończenie głosowania.

- W ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich jakie Zespół Szkół Technicznych „Mechanik” zorganizował w dniu 8 maja 2015 r., miałem okazję zobaczyć od „środka” jak wygląda nowoczesna infrastruktura edukacyjna kształcenia zawodowego. Adaptacja budynku starego internatu na nowoczesne pracownie do nauki zawodu w moich oczach przyniosła ogromne efekty. Nowoczesny budynek, dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych (winda), 9 nowoczesnych pracowni: pracownia obrabiarek, pracownia spawania i łączenia metali, pracownia oprogramowania biurowego i multimediów, pracownia urządzeń techniki komputerowej, pracownia grafiki komputerowej, pracownia pneumatyki i hydrauliki, pracownia robotyki i automatyki, pracownia multimedialno- konferencyjna, pracownia budowlana. Wszystko na wysoki połysk, nowocześnie i przyjemnie. Sale przystosowane do zajęć warsztatowych: tablice multimedialne, rzutniki, ekrany, najnowocześniejsze urządzenia i komputery ze specjalistycznym oprogramowaniem. Do takiej szkoły warto wysłać swoje dzieci i namawiać innych aby korzystali z dobrostanu jaki posiada szkoła. Gdybym mógł wróciłbym do czasów szkolnych aby mieć możliwość kształcenia na tak wysokim poziomie. "Serce edukacyjne Jeleniej Góry" – nie boję się tego powiedzieć. Sprawdźcie sami! Warto! - czytamy w zgłoszeniu zatytułowanym „Nowoczesna Infrastruktura edukacyjna Kształcenia Zawodowego w Jeleniej Górze” autorstwa Grzegorza Majdy.

Głosy należy oddawać do 26 lipca br. na stronie: http://www.europatomy.eu/finalisci/zgloszenie/372
Ogłoszenie wyników 27 lipca br.

Ogłoszenia

Czytaj również

Radni KO przeciw kupcom?

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa działa!

Stoi kolej na Kopę

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~jeleniogórza 15-07-2015 16:38
JELENIOGÓRZANIE I JELENIOGÓRZANKI ZEPNIJMY SIĘ, ZAGŁOSUJMY I WYGRAJMY!!!!!!!!!!!!!!!!!
~ 16-07-2015 6:59
tylko po co???
~ 16-07-2015 9:55
jak widac po wynikach to raczej nie chca zaglosowac
~ 16-07-2015 16:31
tylko co z tego skoro młodzieży nie chce się uczyć , po za tym organizują jakieś głupie akcje i chrzanią że niby w Polsce jest dobrze
~jeleniogórza 17-07-2015 15:56
WIDZĘ, ŻE JELENIOGÓRZANIE TO 100% OPTYMIŚCI, ŻAL MI WAS

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

VI Bieg Niepodległości – utrudnienia w ruchu

Wypadek przy baniakach  

Oświadczenie prezesa KSWIK w sprawie oczyszczalni ścieków w Mysłakowicach

GIS Day w szkole

Karkonoskie witraże

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
880
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%