MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Emphirius i Obsesja w Muflonie

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 25 lutego 2015, 7:52
Aktualizacja: 7:53
Autor: Angela
Fot. Organizator
Niezwykle energetyczny koncert, promujący debiutancki album „Demonstration” odbędzie się w sali widowiskowej MDK Muflon w Sobieszowie 28 lutego o godz. 18.00. Wstęp jest wolny.

Na scenie wystąpią dwa zespoły: Emphirius i Obsesja. Emphirius to zespół działający od dwóch lat. Tworzą go bracia: Emil, Daniel i Krzysztof Rostkowscy, pełniący w zespole kolejno role: basista oraz wokalista, gitarzysta prowadzący, perkusista. Rodzeństwo połączone, poza więzami krwi, także chęcią tworzenia i dzielenia się muzyką sklasyfikowaną jako thrash metal. Liczne występy oraz wyróżnienia na przeglądach muzycznych zaprocentowały pierwszym wydanym albumem zespołu, pt. „Demonstration”.

Zespół „Obsesja” jest spełnieniem marzeń o tworzeniu własnej muzyki. Powstał z inicjatywy Zuzanny Śliwy (wokal) i Arka Pośpiecha (gitara) w Jeleniej Górze w 2013 roku. Kolejnym członkiem zespołu został Damian Partyka (gitara basowa), który zaprosił do gry swojego wieloletniego przyjaciela Tomka Felsztyńskiego (gitara). Przez rok działalności zespół współpracował z czterema perkusistami. Najlepszym okazał się ostatni, Krzysztof Piórkowski, który na stałe zasilił szeregi kapeli. Zespół gra wyłącznie własny repertuar z pogranicza pomiędzy muzyką rockową, a metalową. Jednym z sukcesów formacji jest zajęcie pierwszego miejsca w drugiej edycji przeglądu „Złotoryjskiej Rytmy Młodych”. Obsesja nagrała demo pod tytułem : „Psycho-trop”. To zapowiedź płyty , nad kompozycją której zespół spędza większość swojego czasu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Zaczytaj się z Jelonką.com

Zaczytaj się z Jelonką.com

Wiosna Biedronia sprawdza i zapowiada

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~rattlehead 25-02-2015 23:34
Yeah

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Żeromalia na filmowo

Kończy się referendum strajkowe

W Norwidzie po zmroku

Koncert w muzeum

Patriotycznie w MDK

Sonda

Czy wszystkie handlowe niedziele powinny wrócić?

Oddanych
głosów
281
Tak
61%
Jest dobrze, jak jest
14%
Nie
24%
Nie ma zdania
1%