MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Emocje na 64 polach

Wiadomości: Karpacz
Poniedziałek, 20 kwietnia 2009, 18:32
Aktualizacja: 18:35
Autor: ahawer
Fot. organizator
W dniach 18–19 kwietnia 2009 w Szkole Podstawowej w Karpaczu odbył się już trzeci Karkonoski Turniej Szachowy Rotary 2009.

W turnieju brało udział silna grupa zawodników między innymi mistrz FIDE oraz sześciu mistrzów międzynarodowych. Na szachownicach walczyło 28 zawodników. W kategorii open wygrał Rafał Antoniewski, drugie miejsce zajął Paweł Jaracz arcymistrz z Lublina, a trzecie Jakub Zeberski. Turniej w kategorii juniorów wygrał Paweł Stankiewicz, na drugim miejscu uplasowała się Katarzyna Dawilewicz, natomiast na trzecim Adrian Grześków.

Ogłoszenia

Czytaj również

Wypadek przy baniakach  

Spotkanie z historią

Studium na początek

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~uważny 20-04-2009 22:55
Wszystko wyglądało dobrze, ale mam jedną uwagę. Zgodnie z REGULAMINEM, nagrody pieniężne powinni otrzymać zawodnicy z miejsc 1-6, a nagrody rzeczowe (oprócz juniorów) zawodnicy z miejsc 1-10. Pieniążki dostała pierwsza szóstka, natomiast zawodnicy z miejsc 7-10 nie dostali nic!! Rozumiem, że nie była to złośliwość ze strony organizatorów, ale na przyszłość proponuję dokładniejsze opracowywanie REGULAMINU.
~sprostowanie 20-04-2009 23:00
W turnieju brało udział 27 zawodników w tym: jeden arcymistrz, jedna arcymistrzyni, trzech mistrzów międzynarodowych, jedna mistrzyni międzynarodowa i jeden mistrz FIDE. Paweł Jaracz jest arcymistrzem z Jeleniej Góry, nie: "Zeberski" tylko "Żeberski", nie "Dawilewicz" tylko "Dwilewicz", trzecim juniorem był Artur Stankiewicz, a Adrian Grześków był trzeci rok temu.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

O rozpadających się górach

Warsztaty modelarskie

Pożegnali Słońce

Teraz lepiej widać

Janowiczanki najlepsze w Sycowie

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
116
Tak
64%
Nie
34%
Nie wiem
2%