Zalogowanych: 5

Jelenia Góra: Emocje do ostatnich sekund

Poniedziałek, 11 marca 2019, 22:54
Aktualizacja: 22:54
Kibice młodzieżowej koszykówki, którzy przybyli dzisiaj (11.03) do hali przy ul. Sudeckiej z pewnością nie żałowali czasu spędzonego na oglądaniu pojedynku młodzików Sudetów Jelenia Góra z Zastalem Zielona Góra. Walka o cenne zwycięstwo trwała do ostatnich sekund!

Pierwsza połowa nieznacznie należała do gospodarzy, jednak po zmianie stron to goście większość czasu spędzili na prowadzeniu - aż do ostatniej minuty, a dokładniej - prowadzenie stracili 3 sekundy przed końcem!

KS Sudety Jelenia Góra - SKM Zastal Zielona Góra 84:83 (19:19, 26:21, 11:19, 28:24)
Sudety: Najman 32, Samiec 17, Szandurski 8, Mikita 7, Olejniczak 7, Florczak 7, Gurazda 2, Suchecki 2, Stankowski 2, Gorczyca, Małek.
Zastal: Szpakowski 31, Świec 16, Żeromski 10, Minczyński 10, Wyrwicki 4, Skalski 4, Żelasko 4, Bowycz 2, Bazylewicz 2, Seiler, Robka, Jagiełowicz.