MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Emigracja za granicę Majki Włoszczowskiej nieodwołalna?

Wiadomości: KRAJ
Środa, 3 grudnia 2008, 18:31
Aktualizacja: 22:03
Autor: JEN
Okazało się, o czym doniosła krajowa prasa, ze sponsorowania najlepszych górskich kolarzy w naszym kraju wycofała się firma Halls. Oznacza to, że zawodnicy tej dyscypliny w Polsce, ale dzięki krajowym działaczom MTB znajdą innego sponsora, albo zawodnicy indywidualnie zrobią to na własną rękę – każdy.

Również jeleniogórzanka i srebrna medalistka z Igrzysk olimpijskich w Pekinie – Maja Włoszczowska. To jednak spowoduje wyjazd Majki za granice i wówczas będziemy rzadziej oglądali tę zawodniczkę w kraju. Przejąć naszych kolarzy górskich mogą firmy produkujące rowery: Orbei i Merida, ewentualnie Luan z USA. Dla nich najważniejszy jest udział zatrudnionych przez nich kolarzy w imprezach wysokiej rangi, czyli Pucharze Świata MTB.

Ogłoszenia

Czytaj również

Teraz lepiej widać

Janowiczanki najlepsze w Sycowie

Studium na początek

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~heheh 4-12-2008 10:27
Tak właśnie lepiej pakować pieniądze w szypiornisktki które jak zwykle nic nie grają lub sudety i reszte tych niudanych klubów a indywidualni mistrzowie muszą wyjeżdzać za granice za sponsorem śmiech !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I jak tu sie szykować do nowego sezonu jak wice mistrzyni olimpijska mysli o sposorach a nie o treningu . Po taki osiągnięciu trzeba jeszcze prosić sie kogoś o sponsoring szok ;( . I w 2009 roku znowu nasz prezydent jeleniej góry podzieli piniądze na sport oczywiście prawie wszystko na szczypiornistki i piłke nożną i kilka jakiś dziwnych organizjacji a dla kolarzy nic lub syboliczny grosik . Najlepiej o wynikach pisać i się chwalić kogo my tu nie mamy a co do czego każdy sie odwraca i ma to gdzieś .
~daytona 4-12-2008 13:23
takie jaja to tylko w polsce i meksyku.
~kiertir 4-12-2008 14:06
najlepiej to sponsorować zespoły przy których można ogłuchnąć!!!!!!!!!!!!!ale co włodarze miasta mają wspólnego z rowerami,jak jeżdżą służbowymi autami???????????????
Czarny 4-12-2008 21:00
Maja wyjedz stąd i nie przyznawaj sie do tych baranów co Twoimi sukcesami sie chwalą Życze Ci jak najlepiej ,zawsze można liczyć na Ciebie
~Yogi 5-12-2008 15:24
Po raz czwarty czytam wstęp i ciarki przechodza . Prosze przeczytajcie to na spokojnie i poprawcie

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

O rozpadających się górach

Spotkanie z historią

Wypadek przy baniakach  

Pożegnali Słońce

Warsztaty modelarskie

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
118
Tak
64%
Nie
35%
Nie wiem
2%