MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 20 września
im. Eustachego, Filipiny

Elegancki ekscentryzm w Kinie Kobiet

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 5 lutego 2016, 23:00
Aktualizacja: Środa, 4 maja 2016, 20:18
Autor: zk
Fot. Dark Estrella
Pierwsza z dwóch lutowych odsłon Kina Kobiet zaskakiwała pomysłowością w doborze nakryć głowy, gdyż to właśnie kapelusze i toczki z woalką były wiodącym tematem tego wydarzenia.

Wieczór w sali kinowej rozpoczął się w odrobinę odmiennym klimacie niż zazwyczaj. Czy był on wynikiem doboru filmu, uzupełniającego go tematu przewodniego, czy obecność gościa specjalnego, a zarazem współprowadzącego wieczór - Pana Tadeusza Wnuka, aktora i reżysera.

Dystynkcja i elegancja bijąca od prowadzących, Pani Moniki Kołosowskiej - Dyrektor kina oraz Pana Tadeusza Wnuka, były pięknym wprowadzeniem do występu gwiazdy wieczoru, którą była Magdalena Goetza. Uczennica Państwowej Szkoły Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Jeleniej Górze zaprezentowała utwór Eugene Bozza - Aria for Alto Saxophone and Piano przy akompaniamencie Pani Witaliny Samostrokov.

Po wyjątkowym koncercie saksofonowym i delikatnej zadumie, która jak spływająca woalka otuliła zasłuchane panie rozpoczęły się tradycyjne konkursy. Jedyne w swoim rodzaju wydarzenie - Kino Kobiet - po raz kolejny połączyło pokolenia, jednocząc Panie w wyśmienitej zabawie. Ramie w ramię bawiły się ze sobą panie w różnym wieku. Wydawać by się mogło, że młode pokolenie będzie onieśmielone, a starsze zdystansowane - nic bardziej błędnego. Panie zachwycały kreatywnością, poczuciem humoru, dystansem do życia i siebie - to był kolejny z wyjątkowych wieczorów kina, w którym królowała niczym nie skrępowana kobiecość.

Dedykowany dla tego spotkania film w reżyserii Janusza Majewskiego pod tytułem „Ekscentrycy, czyli po drugiej stronie ulicy" zakończył wydarzenie, na którym warto było być, zarówno ze względu na poprzedzające seans prezentacje partnerów wydarzenia, świetną zabawę podczas wielu nagradzanych konkursów, jak i dla idealnie dobranego filmu.

Wyśmienitą zabawę udokumentowała fotografka z pasją - Sylwia Olszewska - www.facebook.com/Dark.Estrella

A już za niecałe trzy tygodnie, w środę 24 lutego, kino Helios zaprasza na kolejną odsłonę Kina Kobiet. Tym razem tematem przewodnim będą motywy zwierzęce, czyli m.in. centki, panterki, prążki, paski, sztuczne futerka i tym podobne.

Więcej informacji dotyczących planowanego wydarzenia można znaleźć na stronie www.helios.pl/45,Jelenia-Gora/KinoKobiet/

Ogłoszenia

Czytaj również

Nietypowy finał Ligi Rocka

Lwówczanin w ITTF

Rowerowy jubileusz

Wpadka fałszerzy

Burza po interwencji w autobusie miejskim

Remont ulicy Ogińskiego  

Utrudnienia na trasach rowerowych

Do miejskiego autobusu tylko ze złożoną hulajnogą

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
667
Tak
24%
Nie
72%
Nie wiem
4%