Wiadomości: JELENIA GÓRA
Czwartek, 17 stycznia 2008, 14:43
Aktualizacja: 14:47
Autor: ROB
Uczniowie Zespołu Szkół Ekonomiczno–Turystycznych zostali mistrzami Jeleniej Góry w koszykówce mężczyzn.

W rozgrywanym dzisiaj (czwartek) turnieju finałowym pokonali w decydującym meczu drużynę Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 74:58.

W obu drużynach występują zawodnicy trenujący na co dzień w zespołach młodzieżowych MKS Sudety Jelenia Góra.
W meczu o 3. miejsce ZSOiT (dawne „Chemik” i „Budowlanka”) pokonał „Elektronika” 57:45.
W turnieju finałowym uczestniczyły 4 najlepsze drużyny wyłonione w eliminacjach grupowych.

Skład zwycięskiej drużyny: Wojciech Klimek, Bartosz Kasperowicz, Daniel Gryglewicz, Sebastian Pruszczak, Bartosz Pruszczak, Marcin Radziszewski, Bartosz Chromiński, Piotr Filiński, Paweł Spyrka. Opiekunem zespołu jest Grzegorz Królikowski.

Zawodników „:Ekonoma” dopingowała spora grupa dziewcząt, która zasiadła na trybunach. Widać, pomogło.
Organizatorem zawodów był Międzyszkolny Ośrodek Sportu w Jeleniej Górze.