MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 29 września
im. Michała, Rafała, Gabriela

Ekologia to nie fanaberia.

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 8 października 2012, 12:45
Autor: karkonoszeplay
karkonoszeplay
Fot. karkonoszeplay
Ekologia to nie fanaberia, trzeba dbać miejsce w którym żyjemy. Tak o Rodzinnym Festiwalu Recyklingu mówili organizatorzy i uczestnicy imprezy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Policjanci będą szkolić księży z Dolnego Śląska

Rozbudowa szpitala  

Drogi do remontu

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~ja mam myśl 8-10-2012 18:25
bardzo ładny reportaż podobał mi się a naj lepiej wypowiedz pana Zenoza na końcu
~xxx 8-10-2012 18:39
Zenon Telman na koncu hehe śmiech na sali
~` 8-10-2012 18:45
Ekologia przede wszystkim - to hasło przyświecało 2 facetom i jednej kobiecie którzy zabrali do utylizacji metalowe elementy przestarzałej czerpni powietrza z jednej z opuszczonych piwnic.
~tu i tam 9-10-2012 9:00
Władze muszą wreszcie poważnie traktować sprawy ochrony środowiska!!! Województwo ma opracowany i zatwierdzony Program Edukacji Ekologicznej. Kosztował kupę kasy, a boję się, że teraz leży na półce i nikt nie wie co tam jest napisane. Ale co roku w budźecie są wydzielone pieniądze na EDUKACJĘ EKOLOGICZNĄ. Można z tych pieniędzy zrobić naprawdę coś pożytecznego i posunąć wiedzę ludzi w tym temacie "do przodu". Wiem, że to by kosztowało trochę wysiłku, trochę pracy i pomysłu. Więc urzędnicy wychodzą z założenia, że za swoją niezłą pensję lepiej robić to co robią codziennie - czyli NIEWIELE, a pensja i tam będzie!!! DEopóki nie będzie POLITYKI pana Prezydenta w stosunku do EGZEKWOWANIA PRACY I WYDAJNOŚCI OD URZĘDNIKÓW URZĘDU to cały czas będzie takie BELEJACTWO i MARAZM w Jeleniej Górze
~tu 9-10-2012 9:14
Bardzo się dziwię panu Prezydentowi, że nie zdyscyplinuje tego towarzystwa wzajemnej adoracji w Ratuszu. Bo to On zbiera opeer od mieszkańców, a przecież sam nie zrobi tej roboty. Ale On musi nad tymi ludźmi panować i sterować wszystkimi. Przecież każdy Wydział ma bardzo dobrze opłacanego kierownika, a pan Prezydent ma jeszcze lepiej opłacanych DORADCÓW. Więc niech się to całe gremium weźmie poważnie do URZĘDAWANIA> Bo czas płynie, a czas to pieniądz. A jakoś do Jelonki pieniądze od nowych Inwestorów nie płyną> Więcej SAMODYSCYPLINY życzę i odpowiedzialności na codzień. Wasza praca to PRACA ale też SŁUŻBA spoleczeństwu !!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Synoptycy: spodziewane ulewy

Senator zachęca do głosowania na maszty

Odkrycia w kościele w Wojanowie

Komentarze po decyzji radnych ws. muzeów

Dwie dziewczyny pobiły i skopały, a następnie okradły piętnastolatkę  

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
1007
Tak
25%
Nie
71%
Nie wiem
4%