MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Efekty zmian klimatycznych

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 7 listopada 2019, 12:29
Autor: tvdami
W auli I Liceum Ogólnokształcącego w Jeleniej Górze odbyło się spotkanie z himalaistą Rafałem Fronią.

Twoja reakcja na artykuł?

2
40%
Cieszy
0
0%
Dziwi
2
40%
Nudzi
1
20%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

"Wybierzmy prezydenta, który nie będzie dzielił"

Wirtualne zwiedzanie

Bezzasadne wezwania  

Komentarze (9) Dodaj komentarz

~BS 7-11-2019 12:42
Ja bym powiedziała,że skutki,bo, dla mnie efekt,to jest coś pozytywnego.Bardzo mi żal zwierząt,bo człowiek zostal wyposażony w rozum,a,że nie bardzo wie jak go używać,bo nie dostał w pakiecie instrukcji obsługi, to szkodzi sobie, i innym.czekam na hejt.
~efendi 7-11-2019 13:25
Tak to naprawdę przykre . Łza się w oku kręci jak wrzucam na talerz soczystą wołowinę lub pieczony karczek ! Jest mi na prawdę przykro i muszę walczyć z moim drugie ja , które domaga się liści, żołędzi i kasztanów !
~BS 8-11-2019 9:11
do: ~efendi (13:25)
A co byś powiedzial, jakbyś musiał tę potrawę przyrządzić,już nie mówię wyhodować,pozbawić życia ,ale oprawić,podzielić na części,wybrać odpowiednią część,i na końcu drobiazg,przyrządzić,Na razie mówisz z punktu widzenia osoby która otrzymuje przyrządzone.Znam smak mięsa, moja mama bardzo dobrze gotowała.Nie jem mięsa, bo nie zgadzam się na bestialstwo wobec zwierząt.
~Cieplik 7-11-2019 15:00
A ile śmieci ten pan zostawił w Himalajach?
~ 7-11-2019 17:56
co on smuci
~ 7-11-2019 19:32
We wczesnym średniowieczu przez okres około 300 lat klimat był równie ciepły, a może nawet cieplejszy jak obecnie. I co, to też była wina człowieka?
~Karina 7-11-2019 21:07
Ciężko uwierzyć w ludzką ignorancję w tym temacie, jakbyśmy debatowali o wierze a nie fakcie. Ocieplanie się klimatu będące następstwem ludzkich działań jest faktem, nie ma czego tutaj podważać. Skutki będą opłakane i zatrważające jak bardzo nie interesuje nas przyszłość naszych dzieci, wnuków. A to one, nie my, będą to odczuwać.
~xq 7-11-2019 22:17
Ponoć to czego doświadczamy to efekt aktywności słońca.Sprytnie wykozystany przez ekologów a raczej przemysł ekologiczny do drenowania kieszeni.Jak faktycznie jest to chyba nikt nie wie na 100%.Odnosnie pana Froni ciekawy człowiek któremu kibicuję i z niecierpliwością oczekuję na kolejne jego wyprawy a jeszcze bardziej na brarwne z nich relację
~Nostradam 13-11-2019 16:50
Człeku o czym rozprawiasz ??? Widziałeś mapę z 1587r. pt. Karta Urbana Monte. Obaczysz jaka była ówczesna Sahara , Antarktyka, Arktyka . W jaki sposób dostępnymi wówczas środkami awiacji sporządzono kartografię planety Ziemia.Wbijając haki w szczeliny skał , robienie poręczy, wiedzy innej się nie nabędzie jesteście blisko wiedzy lecz nie widzicie.Nepal to wiedza, AHNNENERBE posiadło wiedzę i posiadło umiejętności jej wykorzystania , choć początkowo w niecnym celu( odsyłam do'' NOWA SZWABIA'' .Przykładem porażka początkowego ignoranta a później przestraszonego realiami widzialnymi zjawisk wówczas zachodzącymi w trakcie bytności admirała Byrda i jego pierwszej ekspedycji flotylli'' krzyżowców'' w Antarktydzie skutek: klęska i ucieczka z Antarktydy. Poza tym jesteśmy w realiach cyklu przebiegunowywania planety które występuje jako normalność prawa kosmicznego co kilkaset tysięcy jak nie miliona lat( co niektórzy nie maja pojęcia co to takiego , inni natomiast znając tę tajemnicę Poliszynela zrobili sobie z tego zjawiska niezły dochód- zysk , czyli handel CO2 , nieznajomość zjawisk brak wiedzy szkodzi) . Ciekawe czy i w jaki sobie dostępny sposób dotarłby Himalaista w miejsce bezwzględnego środka centrum biegunów planety Ziemia gdzie wskazówka kompasu kręciłaby się w osi osadzenia.Ze szczytów Dachu Świata nie widać przemian globu???? Oświadczam że brak w atmosferze CO2 już są tragediami geologicznymi , zjawiska cyklonów , tornad na terenach gdzie dotychczasowo było to tylko utopią umysłową, ale Nikola TESLA zrozumiał że to kosmos, nie piknik w Jeżowie

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

KOD czeka na prezydenta Dudę

Robert Biedroń w Jeleniej Górze

Prezydent Duda odwiedzi Jelenią Górę

Ponad 100 tysięcy złotych dla seniorów

Miejski przetarg dla... dyrektora ZGKiM?

Sonda

Rząd przyznaje, że pomimo 500+ dzietność spada. Czy to świadczenie zlikwidować?

Oddanych
głosów
630
Tak
59%
Nie
37%
Nie wiem
4%