MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Edukacja kluczem do kariery

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 17 marca 2018, 8:49
Autor: Wydział Edukacji i Sportu
Fot. Użyczone/WEiS
Miasto Jelenia Góra oraz firma Syntea zapraszają pracodawców na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości przyjęcia stażystów, które odbędzie się 21 marca o godz. 9:00 w sali nr 15 w budynku Ratusza.

Spotkanie dotyczyć będzie projektu realizowanego przez Urząd Miasta Jelenia Góra pt. ,,Edukacja Kluczem do Kariery - kompleksowy program rozwoju uczniów i uczennic trzech zespołów szkół w Mieście Jelenia Góra”, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach RPO WD na lata 2014-2020.

Spotkanie ma na celu przedstawienie pracodawcom możliwości przyjęcia przeszkolonego uczestnika projektu na staż. W ramach projektu zagwarantowane jest wynagrodzenie dla opiekunów stażystów oraz inne korzyści wynikające ze współpracy w ramach projektu.

W projekcie biorą udział trzy jeleniogórskie szkoły: Zespół Szkół Przyrodniczo – Usługowych i Bursy Szkolnej, Zespół Szkół Elektronicznych i Gimnazjum nr 3, Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych.

Poszukiwane staże o kierunkach kształcenia: technik weterynarii, technik leśnik, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik informatyk, technik elektronik, technik logistyk, technik analityk.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Akcja krwiodawstwa w Kowarach

Klasyki w Kowarach

Ćwiczenia na lotnisku

Muflonowy „SWAP” na lato

Wybory coraz bliżej. PiS apeluje

Dobra zabawa w SOSW

Rodzinnie w "Muflonie"

Dużo wiedzą o bezpieczeństwie

Sonda

Wg. rządu najlepiej zarabiający mają finasować 500+ dla osób niepełnosprawnych. Czy to jest słuszne?

Oddanych
głosów
181
Tak
36%
Nie
59%
Nie mam zdania
5%