MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 20 września
im. Eustachego, Filipiny

Echa naszych publikacji. Od Palikota do SLD

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Wtorek, 28 lutego 2012, 7:26
Aktualizacja: 17:31
Autor: Grzegorz Kunecki
Chciałbym się ustosunkować do opublikowanego przez portal i tygodnik „Jelonka.com” artykułu pt. „Jeleniogórski działacz Ruchu Palikota przechodzi do SLD”.

Pan Mariusz Grzegorczyk nigdy nie był członkiem Ruchu Palikota, chociaż pod koniec w 2010 roku należał do stowarzyszenia RPP. Na początku 2011 roku napisał w liście otwartym i na Facebooku, że sam zrezygnował z członkostwa w stowarzyszeniu. Natomiast chwalił się, że zna Leszka Milliera, człowieka, który nosił biały krawat w czerwone paski, jest szefem tak poważnej organizacji jak SLD i tak niepoważnie się zachowuje. Dlatego przypuszczam, że być może pan Mariusz Grzegorczyk był czynnym działaczem SLD, wysłanym na przeszpiegi. Podobną sytuację mieliśmy pod koniec tamtego roku z Platformą Obywatelską.

Jesteśmy bardzo młodą organizacją i nasze struktury są jeszcze nie do końca stabilne. Zdajemy sobie sprawę, że stajemy się obiektem zainteresowania PO, PiS, PSL czy starego SLD. Wymienione partie najprawdopodobniej stosują różne metody, by nas ujarzmić.


Grzegorz Kunecki

Przewodniczący Zarządu Regionu OW. 1

Członek Komitetu Krajowego Ruchu Palikota

Ogłoszenia

Czytaj również

Doczekają się ronda

Orle pamięta o Ryszardzie Semczuku

Koronawirus w Szkole Podstawowej nr 10

Komentarze (12) Dodaj komentarz

~sowa 28-02-2012 8:23
Panie przewodniczacy regionu OW.1 rosze o przekazanie naczelnictwu o potrzebie szybkich reform jak na razie zajmuja sie p...lami.Rozszerzenie alternatyw pochowku mysle o ateistach/osobach niewierzacych ktore nie chca miec nagrobkow(styl zachodni praktyczny- rozsypywanie prochow)sprawa spadkowa i zwariwany "zachowek"ktory dawno powinien stracic statut prawny i wielle innych.Ruszcie panowie z kopyta jak to sie mowi i przeprowadzcie chociaz po dwie madrze przeprowadzone reformy by juz do nich nie wracac.Pozdrowienia dla P.Palikota zreszta z wielkim szacunkiem
~do sowa 28-02-2012 9:18
o czym ty piszesz póki co RP może niewiele, tyle co i sam Palikot, który w swojej przyjaznej komisji stworzył wiele ciekawych projektów... które poszły do sejmowej zamrażarki i czekają aż jakiś rządzący gołodupiec je odmrozi i będzie się chciał pochwalić swoją skutecznością.
~szlachetny 28-02-2012 9:30
Widać to stała strategia robienia wrzutek w postaci działaczy do innych organizacji politycznych celem rozpoznania sytuacji w innych ugrupowaniach. W ostatnim czasie było ich sporo, aczkolwiek nie byli za dobrzy w tym co robili, bo szybko zostali odkryci i usunięci. Gratuluję pomysłu i życzę bardziej kompetentnych działaczy rozpoznania.
~Obywatel 28-02-2012 9:39
Ruch Palikota powinien być dominującą władzą w Polsce.
~no-no 28-02-2012 11:34
To tak bywa jak za politykę biorą się karierowicze i niedouczeni.Do polityki trzeba mieć dar i lata pracy .Nieszczęście polega na tym ,że od 22 lat władza leży na ulicy ,biorą ją przypadkowi karierowicze.A nieraz bywa tak że po światłych tyranach następują ka...lie.
~jak 28-02-2012 11:35
nie chcecie Pis, nie chcecie SLD, nie checie Ruchu Palikota, nie chcecie PSL. Obecnie rządzi PO i też ich nie chcecie. Jest w koalicji z SLD i też tego nie chcecie. Rzućcie pomysł jak i z kim stworzyć dobrą koalicję lub opozycję. Palikot głupi, Kaczor głupi, Pawlak głupi, Miler głupi, Tusk głup, to może anarchia. Może trzeba stworzyć kolejną partię, tysiące partii, a i tak narzekania będą.
~zgadzam sie 28-02-2012 12:20
zgadzam sie z "jak"potrzebna jest nowa partia która uwiarygodni się realizacją kostytucyjnego prawa do pracy lub przy brak pracy zagwarantuje godziwe zasiłki jak jest w większości krajów unii i np.w Czechach a zarazem podpisze Kartę Praw Podstawowych Europejczyka.Pozostali to są oszołomy,obiecują nic nie realizują a celem bycia w polityce jest dobra kasa,gwarantuję gdyby radny,poseł pracowali społecznie trudno by było skompletować listy.Im większy nieudacznik w biznesie tym większe parcie na diety.Istotnym elementem zdobycia władzy jest szczucie na siebie Polaków,jak pokazuje historia zawsze kończy sie to dramatycznie dla Polski
~Rota 28-02-2012 16:18
Stek bzdur i pomówień
Rolof 29-02-2012 10:37
Panie Przewodniczący, to co Pan opowiada to dobre dla braci Grimm dobre jest. Coraz bardziej widać że Pan i Panu podobni wykorzystujecie ludzi o poglądach lewicowych, oraz tych co są antyklerykalni dla swoich celów. tak naprawdę jak się przypatrzyć kto jest decydentem obecnie w waszej Partii z nielicznymi wyjątkami to widać że jest to grupa przedsiębiorców, właścicieli firm którzy nigdy nie będą się starali o dobro pracowników a tylko o swoje korzyści, i korzyści pracodawców. Co do naszych uciekinierów z jelonki to stwierdzam jedno "" dobrze zrobili i mieli rację " Wam coraz bliżej do narodowców niż do normalności. Sami się żrecie aż wstyd. Ci których odrzuciliście tworzą nowe partie, oddolne ruchy niby ruch społeczny, a tak naprawdę następne parcie do władzy.
~ 29-02-2012 14:04
DOLNOŚLAZAK. Polską Partia Przyjaciół Piwa - z kabaretowym J.Rewińskim - tuż po zwycięstwie "SOLIDARNOŚCI" /na poczatku lat 90-tych/ poparło 15% elektoratu. Rewiński założyl partię dla jaj. Wraz z celebrytą Ibiszem wszedł do parlamentu.Widać historia lubi się powtarzać. A może sie mylę?
~Pan z LUDU 1-03-2012 13:07
Panie Kunecki - kim Pan był jeszcze niedawno .? To Pan startował do wyborów parlamentarnych z listy Palikota będąc członkiem PSL .Pana kolega mianował Pana członkiem RP Z POMINIĘCIEM reguł przyzwoitości. Pan doprowadzi do upadku partii Palikota .Grzegorczyk założył partię w Jeleniej i to on pociągnął za sobą ludzi.Kunecki nigdy nie był na żadnym zebraniu.Chyba że mówimy o spotkaniach w " basenie " Kogo ma Pan na myśli pisząc NAS Panie Kunecki Grzegorzu ? -- Palikot szybko się przekona z kim ma do czynienia .Pan Panie Kunecki posługuje się jak zwykła szuja przypuszczeniami wobec kolegi do którego przed wyborami wydzwaniał Pan z prośbą o przyjęcie pod skrzydła Ruchu .Ma Pan pecha -- żyją ludzie którzy to pamiętają.Na co Pan liczył że w dwa miesiące wszyscy dostaną amnezji.Panie Kunecki....
~były działacz OW1 6-03-2012 20:56
Wysyłanie na przeszpiegi to specjalność pana Kuneckiego, a następna to rozwiązywanie klubów. Za panem Grzegorczykiem pójdą następni działacze struktur lokalnych. to tylko kwestia czasu.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Budowa drogi S3

Do miejskiego autobusu tylko ze złożoną hulajnogą

Są kolejne zakażenia (aktualizacja)

Burza po interwencji w autobusie miejskim

Międzynarodowe warsztaty w JCK

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
663
Tak
24%
Nie
72%
Nie wiem
4%