MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 14 lipca
im. Kamila, Marcelina

Dzisiaj wybiorą nowe władze KPR–u

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 30 sierpnia 2014, 8:48
Aktualizacja: 8:52
Autor: Przemek Kaczałko
W sobotę (30. sierpnia) odbędzie się nadzwyczajne walne zgromadzenie członków stowarzyszenia KPR Jelenia Góra, w którym najprawdopodobniej dojdzie do wyboru nowych władz, bowiem po rezygnacji kilku członków zarządu z funkcji prezesa zrezygnowała Magdalena Bułgajewska.

Dziekuję Wszystkim, z którymi miałam zaszczyt współpracować prowadząc KPR Jelenia Góra. Z dniem dzisiejszym przestałam pełnić funkcję Prezesa, a tym samym zakończyła się moja wielka przygoda pełna wyzwań, nowych doświadczeń, łez szczęścia, ale i czasami niemocy. Ktoś kiedyś powiedział "Jedne drzwi muszą się zamknąć, aby mogły otworzyć sie inne" i tą sentecja żegnam raz jeszcze dziękując za wspolnie spędzony czas wszystkim współpracownikom, zawodniczkom, trenerom, mediom i całej wspaniałej reszcie ludzi (nie sposób wszystkich wymienić) za wsparcie i wiarę, że to wszystko ma głębszy sens ;) Dziekuję.
PS. Dziewczyny wierzę, że jestescie skazane na sukces ;) Powodzenia
- napisała na swoim koncie na portalu społecznościowych Magdalena Bułgajewska.

Ogłoszenia

Czytaj również

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Frekwencja dopisała. Będzie skatepark?

Czyżby Andrzej Duda?

Komentarze (10) Dodaj komentarz

~ja 30-08-2014 10:05
to chyba dziewczyny impreze zorganizuja ze szczescia...
~jacki 30-08-2014 10:31
Jak ona zrezygnowała to jestem świętym. Tą babę pogonili, ale muszą ją jeszcze rozliczyć za ten syf który zostawiła w klubie. Tyle w temacie.
~Dzięki Bogu! 30-08-2014 17:35
Nachapała się przy korycie, to teraz niby `odchodzi`... Już dawno powinni ją wywalić na ... *... Wstyd i hańba, że takiej osobie w ogóle pozwolono zajmować jakiekolwiek wyższe stanowisko. Mam nadzieję, że wróci pan Buklarewicz, któremu naprawdę zależy na klubie i na dziewczynach! Powodzenia.
~pol 30-08-2014 19:28
tyle jadu....wstyd
~aaaaaaaaaa13 30-08-2014 20:35
oj polaczki zawistne, zazdrosne, zakompleksione, maluczkie i sfrustrowane. Pani Magda miała charyzmę i moim zdaniem zrobiła wszystko to co mogła zrobic. Nachapała się za tą swoją pensje ze ho ho, w końcu najniższa krajowa to ogrom kasy. Boże jacy jestesciue okrutni. Zrozumcie, ze dzisiaj nie ma człowieka który pracuje za darmo!!!!!!! za prace nalezą się pieniądze i to jest prawda jedyna i oczywista. Który z tych krzyczących maluczkich polaczków pracuje za darmo?????Pani Magdo powoidzenia, proszę chodzic z podniesioną głową a ci co tak krzyczą niech wyjda z ukrycia i powiedzą to panii w twarz. Zapewniam, ze nie znajdzie sie taki.Odwaliła Pani kawał dobrej roboty, a losy klubu widze czarno, niestety. Pani wada było to, ze nie była Pani sponsorem. Ale moze znajdzie sie taki?????
~do aaaaaaa13 30-08-2014 22:11
widzę ze piszesz jak byś dobrze sprawy znała, a sierotka prezes w tamtym sezonie rower warty około 4000 przyznała tobie w tym dziwnym losowaniu a moze ty i pani prezes sie ujawnisz i bedziemy rozmawiali o dobroci pani prezes dla tego klubu - powodzenia zycze a moze jeszcze jedne wakacje na kozyśc tego klubu a moze jeszecze jedna umowa o premie dla pani prezes a rodzice i tak sfinansuja oboz - haha itd
~A. Fursewicz 30-08-2014 22:59
Do postu z 22.11 Po pierwsze muszę Cię rozczarować, ale niestety to nie mój wpis. Z zasady nie udzielam się na tego typu forach, ale milczących się nie słyszy, więc postanowiłam zabrać głos. Tak wiec co do roweru to nie ja go wygrałam, gdyż w tym czasie grałam mecz ( jako zawodniczka nie zakupiłam biletów, które uprawniały do losowania). Po drugie, wakacje jak to nazywasz, opłaciłam sobie sama, co jest oczywiście do sprawdzenia w klubie. Widzieliśmy się dzisiaj, więc miej odwagę powiedzieć mi to w twarz żałosny dupku, a przynajmniej miej odwagę się podpisać. Tyle w tym temacie. Bez poważania Anna Fursewicz.
~do aaaaaaa13 30-08-2014 23:05
Gdybyś dobrze wiedział to były osoby które powiedziały wprost prezes KPR, że mają zastrzeżenia co do jej pracy. Zrobił to chociażby Klub Kibica. Efekt? Żaden. Chcesz dalej osoby które miały zastrzeżenia co do jej pracy?? Mało wiesz, a jak ta kobieta pracowała za najniższą krajową to nie wiem co ćpasz ale zmień dilera!
~a frusewicz 31-08-2014 12:15
,,Uderz w stół, a nożyce się odezwą" - dupek dupkowi nie równy, a pani post najlepiej o tym świadczy. Niech pani wpisze imię i nazwisko tego dupka, bo było ich tam przynajmniej kilku, a może sprawy potoczą się w innym kierunku bardziej prawnym niż zwykłej pyskówki.
~kibic4 31-08-2014 13:18
Wybrali nareszcie nowy zarząd, który będzie pracował SPOŁECZNIE!!!. Można??? Można!!!. ......................................................

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

JBO: Ogrodzenie boiska w Parku Norweskim

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Ola Zaleśny jednak nie w Karkonoszach

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Cieplickie place

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
606
Tak
46%
Nie
41%
Nie wiem
13%