MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Dzisiaj Novecento, w weekend komediowo

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 14 czerwca 2012, 8:35
Aktualizacja: 8:38
Autor: red
Fot. Archiwum Teatru
Teatr im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze zaprasza dzisiaj o godz. 19.00 na przedstawienie „Novecento”, a od piątku do niedzieli (o tej samej godzinie) na „Zakałę”. Na każdy z tych spektakli mamy po jedenej, podwójnej wejściówce, które są do odbioru w kasie teatru na hasło „Jelonka.com”, na godzinę przed przedstawieniem, czyli od godz. 18.00.

NNovecento” Alessandro Baricco, to poruszająca opowieść o genialnym muzyku, który całe swoje życie przeżył na transoceanicznym liniowcu pływającym między Europą i Ameryką. Nigdy nie zszedł na ląd i nigdy nie opuścił swojego statku. A tę historię  opowiada – nagrodzony za tę kreację – Jacek Grondowy.
 
„Zakała” Francisa Vebera, w reżyserii Stefana Szaciłowskiego, to zabawna opowieść o spotkaniu zawodowego zabójcy i życiowego nieudacznika. Występują: Robert Dudzik, Jarosław Góral, Jacek Grondowy, Magdalena Kępińska, Piotr Konieczyński, Marek Prażanowski (gościnnie).
 
Bilety są  w cenie od 20 do 30 zł. Więcej informacji: Organizacja Widowni, Teatr im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze, Al. Wojska Polskiego 38, tel. 75 642 81 30 i tel. Kom. 601 335 522, e-mail: widownia@teatrnorwida.pl

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wiosna Biedronia sprawdza i zapowiada

Jeszcze o Ptasiej

Młodzież z Lema dzieciom

Będzie remont na stadionie w Podgórzynie

Mali szachiści przed Pucharem Polski

Prace zgodnie z planem

Damian Drobyk zameldował się w Belen

Posadzą drzewa przy muszli koncertowej

Sonda

Czy wszyscy młodzi do 26. roku życia powinni być zwolnieni z podatku PIT?

Oddanych
głosów
1024
Tak
38%
Nie
54%
Nie mam zdania
8%