MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Dziś „Novecento” na scenie studyjnej

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Środa, 5 stycznia 2011, 10:02
Aktualizacja: 10:05
Autor: RED
Fot. TEJO
Klimat podróży transatlantykiem połączony z opowieścią o budowaniu przyjaźni wplecionej w los człowieka – to wszystko w ciągu godziny i piętnastu minut udało się wyczarować jednemu aktorowi: Jackowi Grondowemu.

Z pomocą skromnych teatralnych środków wyrazu i dzięki koncepcji reżysera Krzysztofa Prusa oraz scenografa Marka Mikulskiego artysta wykreował galerię postaci w monodramie „Novecento” (na podstawie powieści Alessandro Baricco), który będzie można obejrzeć na scenie studyjnej Teatru im. Norwida w środę (5 stycznia) o godz. 19.

Jacek Grondowy wciela się w kilkanaście postaci każdej z nich nadając pełnię indywidualizmu. Godne polecenia, tym bardziej, że po spektaklu w Old Pubie odbędzie się koncert Big Bandu, w którym grają muzycy Filharmonii Dolnośląskiej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Przed nami Noc Muzeów 2019 z Moniuszko

Wystawa prac artystów z Wołowa

Uciążliwe pogorzelisko

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~futendo 5-01-2011 18:13
Byliśmy jakis czas temu na spektaklu . .. i nie żałujemy ... super kreacja Pana Jacka Grondowego... później małe piwko w Old Pabie przy muzyce jazzującej na żywo... naprawdę warto było....
~Natalia 6-01-2011 9:57
genialna rola, genialny spektakl... trudna sztuka - utrzymać uwagę widza na sobie przez 75 minut!!! a Panu Jackowi się udało :) oglądałam z zapartym tchem :) i polecam

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Pestka pokazała swoją moc

Ekologiczna autobomba

200 pieczątek w 24 godziny

Wiosennie w GOK–u

Rajd zdewastował las?

Sonda

Rowerzyści też powinni zdawać egzamin na prawo jazdy?

Oddanych
głosów
854
Tak
53%
Nie
43%
Nie mam zdania
3%