MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Dziś finał Zimowych Mistrzostw Polski Prezenterów Muzyki

Wiadomości: REGION JELENIOGÓRSKI
Środa, 25 stycznia 2012, 12:15
Aktualizacja: 21:30
Autor: Agrafka
Fot. Organizator
Druga cześć zmagań w Zimowych Mistrzostwach Polski Prezenterów Muzyki odbędzie się dzisiaj w Dworze Liczyrzepy. Na jutro zaplanowano kulig i finałowe party z udziałem laureatów.

W godz. 12.00-15.00 przez wszystkie dni będą trwały zabawy, konkursy na tarasie „Dworu Liczyrzepy”. Zmagania prowadzą Bogusław Ceglarski, Jan Gierszanin, oraz gość specjalny – Janusz Szkwarek.

Wczoraj wystartował I etap mistrzostw. Każdy uczestnik konkursu prezentował 10 minutowy blok muzyczny w eliminacjach konkursu, a w finale zawodnicy będą prezentować 20 minutowy program muzyczny. Na przygotowanie się do startu (ustawienie sprzętu) uczestnik ma 2 minuty, czas ten będzie bezwzględnie egzekwowany. W poniedziałek odbył się również konkurs na najbardziej dowcipny blok muzyczny ze specjalną nagrodą, czyli tzw. „Turniej o Beczkę Piwa”, którą wygrał jeleniogórzanin DJ Siwy, czyli Dariusz Dąbrowski. Wybrali go uczestnicy imprezy.

- DJ Siwy zaprezentował wspaniałe show. Umiejętność porwania publiczności do zabawy opanował do perfekcji. Nie zabrakło pomysłowych konkursów. Od wczoraj trwają już mistrzostwa, do których zgłosiło się 13 uczestników m.in. z Krakowa, Szczecina, Warszawy i Jeleniej Góry. Dziś wystąpi druga połowa uczestników, a także zespół D-Bomp i DJ Omen. Przewodniczącym jury jest Piotr Kuźniak, wokalista Trubadurów. Na imprezę serdecznie zapraszamy. Wstęp wynosi jedynie 10 zł, a w konkursach do wygrania są atrakcyjne nagrody ufundowane prze Sandra SPA i Dwór Liczyrzepy – powiedział Bogusław Ceglarski, organizator.

Ponieważ są to mistrzostwa prezenterów „showmanów”, jury ocenia przede wszystkim pracę z mikrofonem (sposób wysławiania się), umiejętność nawiązania kontaktu z publicznością, dobór repertuaru, ruch sceniczny, strój, oraz tradycyjnie - miksowanie.

Jutro o godz. 16.30 spod Hotelu Relaks ruszy kulig zorganizowany przez „Western City”. O godz. 22.00 zostanie ogłoszona finałowa szóstka startujących i otwarcie II etapu – finału mistrzostw. W trakcie finału wystąpią znani DJ. 28 stycznia o godz. 21.00 rozpocznie się impreza „Final Party” z udziałem finalistów mistrzostw oraz zaproszonych gości.

Ogłoszenia

Czytaj również

Wykłady o otępieniu i demencji w KSON–ie

Będzie referendum w Jeleniej Górze?

Akt oskarżenia dla sprawców tragedii

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~ala 25-01-2012 14:15
bylismy wczoraj i bylo suuuper.dzis wybieramy sie z cala paczka.gratki dla organizatorow:)
~misi 25-01-2012 18:48
Byłem wczoraj na tej imprezie, nic ciekawego, ale może się rozkręci. Ale chwała dla organizatorów, oby tak dalej.
~ 25-01-2012 19:16
a do której ma to być w sobote ?
~DJ Bury 26-01-2012 9:04
Po południu konkursy, a poczatek imprezy od 21...
~DJ Bury 26-01-2012 10:10
Po południu konkursy, a poczatek imprezy od 21...
~steward 26-01-2012 15:26
byłem było super tylko mizerna obsada miejscowego dj -stwa sami kozacy i mistrzowie a startowalo tylo 3 i w tym dj kysy z rembiszowa najlepszego lokalu pod słoncem no to zapierdalamy

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Problemy przy Wyczółkowskiego 61  

Wybory parlamentarne (aktualizacja)

Była gala z nagrodami

Wypadek przy sądzie

Stop marginalizacji średnich miast

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
697
Tak
14%
Nie
65%
Nie wiem
21%