MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 4 lipca
im. Malwiny, Odona

Dziewięciu chętnych do zarządzania Jelenią Górą!

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 17 października 2014, 11:55
Aktualizacja: 11:58
Autor: Przemek Kaczałko
Piątek (17.10.) jest ostatnim dniem zgłaszania kandydatów na prezydentów, wójtów i burmistrzów. Pewne już jest, że o fotel prezydenta Jeleniej Góry będzie ubiegać się 9. kandydatów.

Najmłodszym kandydatem do objęcia sterów w mieście jest Wojciech Smoliński (PSL) - 41 lat. Najstarszym Tadeusz Lewandowski (PiS). Jedyną kobietą w stawce jest Grażyna Rygiel - kandydatka Komitetu Wyborczego Wyborców "Obywatelskiej Formacji Zdrowego Rozsądku", o której szerzej napiszemy jutro.

Lista Kandydatów na prezydenta Jeleniej Góry:

GIERUS Wiesław, wiek: 49 (KWW "Bezpartyjni Samorządowcy")
KUTY Roman Andrzej, wiek: 46 (KWW Aktywna Polska)
LEWANDOWSKI Tadeusz Stefan, wiek: 70 (KW Prawo i Sprawiedliwość)
OBRĘBALSKI Marek Adam, wiek: 56 (KW Platforma Obywatelska RP)
PACZÓSKI Piotr Jerzy, wiek: 53 (KKW SLD "Lewica Razem")
RYGIEL Grażyna Elżbieta, wiek: 65 (KWW "Obywatelska Formacja Zdrowego Rozsądku")
SMOLIŃSKI Wojciech Bartłomiej, wiek: 41 (Komitet Wyborczy PSL)
WILK Paweł Mirosław, wiek: 49 (KWW "Siła Mieszkańców")
ZAWIŁA Marcin Edward, wiek: 56 (KWW Marcina Zawiły "Razem Zmieniamy Jelenią Górę").

Ogłoszenia

Czytaj również

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Absolutorium dla prezydenta miasta

Pierwsza tura dla Andrzeja Dudy

Komentarze (78) Dodaj komentarz

~jeronimo 17-10-2014 12:10
a gdzie R. Prystrom ja się pytam???
~kasieńka 17-10-2014 12:11
Ja będę głosować na Pawła Wilka, w końcu przedsiębiorca najlepiej wie jak zarządzać. Podoba mi się program Siły Mieszkańców. Myślę, ze sporo osób z tego komitetu wejdzie do rady miasta i wreszcie coś drgnie w tej naszej Jelonce.
~do jeronimo 17-10-2014 12:18
U Wilka
~ajwej 17-10-2014 12:24
Jak to gdzie ? Przecież wystawia p.Wilka. :-)))))
~ajwej 17-10-2014 12:26
Kasieńka kiepsko agitujesz :-) W przypadku wyboru p.Wilka nic nie drgnie, wręcz przeciwnie, zostaniemy odcięci od niektórych funduszy. Rządzi kolesiostwo, od Jeleniej przez Wrocław do Warszawy, kogo pan Wilk zna, lub kto jego zna ? Przecież to człowiek nierozpoznawalny na "swoim" podwórku, a co dopiero gdzieś dalej.
~AP 17-10-2014 12:41
Jaka jest Jelenia każdy widzi .Tu należy wybrać kogoś z klasa, sprawdzonego a nie nowicjusza -Panowie M. M. ratujcie Jelenią.
~socjolog 17-10-2014 12:58
Koneksje to zły kierunek, nam nie potrzeba korupcji i głupa rżnięcia "Pieniądze dla regionu". Nam potrzeba prawdziwie wolnego rynku i otwarcia się na swoich. Mamy wystarczająco dużo energii, możliwości, tylko nie blokować działalności gospodarczej i uwolnić pustostany. Cena i czas musi być krótszy. Wielu by zatrudniło nawet 300 osób (P. Adam F. zatrudniłby 300 osób w... gdyby "Zmieniamy razem" nie blokował tego). Wielu by nie wyjeżdżało za granicę. W nas siła. Siła Mieszkańców.
~hihihaha 17-10-2014 13:40
Wrocław rządzi, Wrocław radzi Wrocław nigdy nas nie zdradzi... buhahahahahaah!
~TYLKO WILK 17-10-2014 13:42
I o to chodzi,że Wilk jest nierozpoznawalny!!! On ma działać, a nie mieć znajomości i kolesiów! Ja też zagłosuję na Wilka, normalny facet, a nie na tę bandę kolesi, każdy nie ma nic wspólnego z nikim, a potem okazuje się, że jednak parę lat temu jeden z drugim na jakimś stołku siedzieli! BANDA!
~Oberman 17-10-2014 14:16
Nikogo nie ma
~Sam 17-10-2014 14:16
Ja rozpoznaję cwaniaczków pod dyskontem, i większość klientów sklepu też ich zna, jak wyciągają ręce po kasę. Są rozpoznawalni i sprawdzeni, ale, żeby za to na nich głosować...
~Bzura 17-10-2014 14:16
Ze niby mamy glosowac na kandydata znanego glownie z tego ze jest nieznany? Wilk to marionetka spalonego zupelnie w JG Prystroma i jego zlepionej na potrzeby wyborow ferajny
rymcycymcy 17-10-2014 14:25
Nie widzę kandydata partii ...Obiecywaczy Robiących Naiwnych Wyborców w Jajo ! :) ...aaaa, zapomniałem ...takiej partii przecież jeszcze nie ma ! ;)
~Bezpartyjny 17-10-2014 14:43
Na pewno nie zagłosuję na partyjną zgniliznę. Zastanawiam się między Gierusem, a Wilkiem. Plus pierwszego, że ma doświadczenie samorządowe i Ci, którzy go popierają (prezydent Bolesławca i prezydent Lubina) odnieśli sukces (o ich miastach słychać, że się rozwijają). Drugi to sprawdzony przedsiębiorca i sympatyczny gość, choć stojący za Prystrom, Klimek, Niedźwiedzki, czy Ziobro trochę mnie przerażają...
~kasieńka 17-10-2014 14:47
Kolesiostwo przydaje się jak kasę chce się przytulić tylko dla siebie a kolesie cie poprostu kryją. A jak masz dobry pomysł na rozwój miasta (a wiem , że Siła Mieszkańców ma kilka takich i mam nadzieje, ze będzie niedługo o nich głośno) to i środki na to się znajdą, tylko trzeba ich aktynie szukać a nie spławiać jak np. projekt ARADO. Przepis na sukces tkwi w drobnych ale dobrych i trafionych inwestycjach, które nie koniecznie wymagają układów, układzików politycznych. I tyle :)
~wróż tadeóż 17-10-2014 14:52
Pan Zawiła wygra w cuglach ,wspomnicie moje słowa:)
~Czech 17-10-2014 15:01
Wygra w cuglach... Na Wielkiej Pardubickiej
~przewidujący 17-10-2014 15:04
Stawiajcie na doświadczonych, tych, co pokazali swoje możliwości i tych, którzy wykazali się aktywnością na rzecz ludzi.
~pytanie 17-10-2014 15:12
Wilk - przykrywka dla skompromitowanego Prystroma, który chce jakoś zdobyć władzę w JG. To bardzo złe rozwiązanie. I jak głosować na kogoś, kto reklamuje się "Wilk z Jeleniej" stylizując się na "Wilka z Wall Street". To wróży złe intencje: prywatny biznes będzie się bogacił kosztem miasta i obywateli. Tak to można zrozumieć. Lewandowski - PiS ma tak słabe wyniki w JG, że oddaje wybory walkowerem. Wystawili weterana, bo porażką już sobie nie zaszkodzi. Nikt poważny z ambicjami nie stanął do boju, bo po co szkodzić sobie w karierze,a niepoważnych ambitnych nie wystawiły władze partii, żeby nie tracić czegoś z i tak niewielkiej puli zdobywanych głosów. Kuty - nie ma o czym mówić, awanturnictwo polityczne w wewnętrznej walce o wpływy w kręgach związanych z PSL. Próba jakiegoś zaistnienia.
~bolekgruby 17-10-2014 15:22
W przypadku Wilka to nie rozpoznawalność czy nie jest problemem, tylko fakt, że on chce wejść do Urzędu, aby załatwić swoją prywatę i poustawiać na stołkach swoich kolesi lub też innym swoim kolesiom załatwić to, czego obecnie nie da załatwić się zgodnie z prawem.
~ 17-10-2014 15:24
nie głosujcie na p. Kutego Romana
~bolekgruby 17-10-2014 15:31
Przypadek Wilka jest beznadziejny przede wszystkim dlatego, że gość ma problemy z prawem, Urzędem Skarbowym, komornikiem, jego przeszłość jest owiana różnymi brudnymi zachowaniami, po prostu nie jest czysty tak, jak powinien być człowiek, który kandyduje na tak ważny urząd. A już sprawa chorego psa wyrzuconego z domu - ODRAŻAJĄCE!
~pytanie 17-10-2014 15:34
Gierus - kontynuacja ambicji rodzinnych? Synowi z "PJN" do parlamentu nie wyszło, teraz sytuacja jest podobna. Start bez zaplecza, programu i chyba większego przekonania, że może się udać, ale dla poparcia niewielkiej siły, która chce sprawić wrażenie potęgi samym wystawieniem kandydata w JG - tym razem to nie PJN a P.Roman z Bolesławca. Taka niewielka przysługa dla silniejszego? Rygiel - czy to ta pani od Palikota? Jeśli to działaczka jeleniogórskiego Ruchu Palikota/Twojego Ruchu/Europy Plus to ma jakieś minimalne otrzaskanie polityczne, tylko jakie? Ale poza tym, argumenty do walki o rządzenie miastem raczej żadne. Smoliński - doceniony stanowiskami w PSL teraz się odwdzięcza a startem też może coś zyska. Cel to szum medialny, przygrywka do odbudowy PSL w JG. Kandydat bez potencjału.
~bolekgruby 17-10-2014 15:39
Trzeba mieć wielki tupet i absolutny brak samokrytyki, żeby kandydować na tak poważny urząd jakim jest stanowisko prezydenta miasta jeśli jest się kłamcą i łamie się prawo: 1. Paweł Wilk nie jest rodowitym jeleniogórzaninem, przyjechał tu jak miał kilka lat, 2. nie ma wyższego wykształcenia - studiował zaledwie 3 miesiące, więc: 3. nie mógł przez ten czas zdobyć żadnego doświadczenia, o którym się tak rozpisuje. 4. Jest ojcem nie dwójki dzieci, lecz trójki; na to trzecie dziecko komornik musiał ściągać z niego alimenty, bo sam nie chciał płacić. 5. Niemiecki wspólnik, który dał kasę na elektrownię nie został spłacony, tylko oszukany. 6. Od 7 lat spółka p. Wilka nie składa obowiązkowych sprawozdań w KRS, czyli łamie prawo. 8. Przepisał cały swój majątek na żonę, żeby uciec przed US. cdn.
~bolekgruby 17-10-2014 15:42
c.d. o Wilku: 9. Może i jest bezpartyjny, ale nie ukrywa, że jest wyznawcą prezesa PiS oraz wielbicielem Cejrowskiego. 10. Żali się mediom, że nie stać go na opłaty związane z prawnym funkcjonowaniem elektrowni, ale na wystawne życie go stać - pewnie z pensji żony fryzjerki ;). Ot, taki nasz jeleniogórski Dyzma, cwaniaczek małomiasteczkowy, który swoje prywatne problemiki chce załatwić przez fotel prezydenta. To nie hejtowanie - to zapoznawanie mieszkańców z jednym z kandydatów, bo przecież on tej prawdy o sobie nie opowie, prawda?
~brrr 17-10-2014 15:48
Ani Wolf/wilk ani żadna inna użyczająca wdzięków wyborczych dzieweczka nie powinna być "matroną" Jeleniej góry. PIS w J.G jest nie najwyższej klasy, ale można liczyć, że zwierzchnicy nad "wioską" będą sprawować nad nimi władzę i pokażą w razie czego co to jest 'KINDERSZTUBA"/ niemiecko-polski zapis. Reszta tylko wypisy z UKS lub rejestru skazanych - 25 lat wstecz. MONCIKI.
~pytanie 17-10-2014 15:58
Paczóski - lewicowy prezes klubu tenisowego, grywają tam robotnicy i kasjerki z marketów? SLD w każdym calu, ale nieprzygotowany do spełnienie swoich politycznych ambicji. JG nie pomoże, za to położy niechcący na łopatki lokalne SLD. Samo drugie nazwisko M.Sekuły-Szmajdzińskiej w niczym nie pomoże na dłuższą metę. Obrębalski - dawny prezydent PO, szybko niechciany w PO, ale pchany przez Dutkiewicza z Wrocławia do jeleniogórskiego ratusza. Dla zachowania stołków przy zmianie kierunku wiatrów z Wrocławia jego dawni siepacze z PO,dziś udają największych przyjaciół. Symbol cynicznej rozgrywki politycznej dla stanowisk,czyli najgorszych praktyk, m.in. przez które PO roztrwoniło największy kapitał polityczny (poparcie rzędu 45% w PL).Kandydat PO, która udaje,że chce zmian, a cementuje nim układ.
~Do 15:34 17-10-2014 15:59
Panowie pora na chwilę zabawy... Idzie Czerwony Kapturek przez las do babci i myśli: - Oj, żeby tylko nie spotkać wilka, bo jak mówiła babcia, pewnie mnie zgwałci. Nagle zza krzaków wyskakuje wilk. Czerwony Kapturek przerażony tym, co się zaraz stanie, powoli ściąga majtki. Wilk na to: - A ty co? s...ć tu przyszłaś? Dawaj koszyczek!
~Misiaa 17-10-2014 16:13
Tylko Pan Roman Kuty najmłodszy jeleniogórzanin na Prezydenta z KWW Aktywna Polska. Zapraszam znajomych ich rodziny i sympatyków do wsparcia porządnego człowieka. Kto go zna, ten wie że pomaga społeczeństwu jeleniogórskiemu od wielu lat, zwłaszcza najuboższym, chorym i potrzebującym. Teraz my pomóżmy Panu Romanowi, dajmy mu szansę i instrumenty to pomoże nam jeszcze więcej.
~bolekgruby 17-10-2014 16:14
do ~pytanie: taką prymitywną drogą eliminacji pozostałych kandydatów i tak nie wypromujesz Wilka. Żadna zmasowana agitka za tym gościem wam tu nie pomoże - "katarzynk"i i "socjologowie". Taka nachalna propaganda jest ciężko strawna.
~Bóbr 17-10-2014 16:55
Wilk = Prystrom, a Obrębalski = "czerwonowinny" Protasiewicz + pełnomocnik ds. żadnych w Ekotauronie Papaj, et consortes....
~ROS-PACZ 17-10-2014 17:47
I co, wy wszyscy f...rzy tak kwieciście wypowiadający się o przyszłym preziu, macie nadzieję na jakieś zmiany? NIKT i NIC nie jest w stanie ruszyć układu. Niezależnie co i który nie naobiecuje, każdy zrobi mniej więcej to samo. Pieprzenie w kampanii to jedno, a pieniądze do dyspozycji to drugie. Bo wszystkie obiecanki-cacanki to karma dla idiotów. Największymi zaś kłamstwami częstuje nas PiS, bo ma najwięcej do stracenia. Przegrana teraz, to ósma z kolei i znów niejedna żyłka PREZESU piźnie. Niby deklarował się wojować do 2027, ale myślę, że mu żyłek nie starczy. Nie daj Bóg pisiorów u władzy. Zacznie się polowanie na przeciwników, podgryzanie, kapowanie, zwolnienia, no i obowiązkowe przy tym odprawy. Grube miliony. A dla przeciętnego śmierdziela zostanie goowno czyli nic.
~do -pytanie 17-10-2014 17:50
Brakuje mi tylko podsumowania kto w Twoich rozbieganych ślepiach jest tym idealnym kandydatem, któremu pozostali nie dorastają zapewne nawet do pięt (oczywiście poza Tobą samym, który czekasz na ten właściwy moment, w którym objawisz się mieszkańcom ze swoim geniuszem). Nie zapomnij tylko podpisać się z imienia i nazwiska, skoro przyświeca Ci taka misja, żeby zapoznawać wyborców z kandydatami oraz ich powiązaniami rodzinno-personalno-biznesowymi... Trochę się jeszcze w nich wprawdzie gubisz, mylisz fakty, przekraczasz czasoprzestrzeń, ale z pewnością nadrabiasz polotem. I choć jedni urodzili się po to, żeby latać, a ty ciągle tylko pełzasz - nie przejmuj się - jeszcze odnajdziesz swoje forum w cyberprzestrzeni, gdzie docenią twoje niskopienne spostrzeżenia :)
~yetiiii 17-10-2014 17:51
I znowu banda złodziej i baranów.
~Pytanie 17-10-2014 19:07
Czy Gruby bolek nie lubi Wilka? Czy po prostu podrzuca mu padlinę pod nogi aby inny kandydat wygrał?
~ono77 17-10-2014 19:14
To szczera prawda. Mnie Pawel Wilk rowniez oszukal. Brawo bolekgruby!!!
~ono77 17-10-2014 19:18
Potwierdzam kazde slowo ,bolkagrubego,. To skandal ze ktos taki chodzi po wolnosci!!!
~pop 17-10-2014 19:25
czy ktoś sprawdza ich życiorysy, jakich mają mocodawców za swoimi plecami, kto jest ich rodzicami a kto był ich dziadkami heh - no panowie kandydaci na prezia, proponuje publiczną debatę na której opowiecie wszyscy o sobie i może zdecydujecie się opowiedzieć o waszych korzeniach - pytanie tylko czy jesteście na to gotowi heh
~Ala 17-10-2014 19:34
Jak jest pan Marek Obrębalski to mam na kogo głosować!!!!! Brawo!!!!!!!
~bolekgruby 17-10-2014 19:38
do ~Pytanie: Moją podstawową intencją jest, aby moi współmieszkańcy nie dali się nabrać przez oszusta i człowieka nieprawego oraz kierującego się w życiu niskimi pobudkami, albowiem ony nie zasługuje na miano, o które się ubiega. Tak, po informacji o wyrzuconym z domu chorym psie mogę śmiało zadeklarować, że nie tylko go nie lubię, ale się nim brzydzę, jako człowiekiem.
~Schizo...., 17-10-2014 20:05
2010-09-20, Muzyczne Radio Prezydent Jeleniej Góry Marek Obrębalski określił jako niedorzeczne zarzuty Przewodniczącego Rady Miejskiej Huberta Papaja o sprzeniewierzeniu się deklaracjom wyborczym sprzed 4 lat. Rzecz dotyczy decyzji Prezydenta Miasta o złożeniu legitymacji PO i starcie w wyborach samorządowych z własnego komitetu wyborczego. - To kompletne bzdury. Jak można w ogóle powiedzieć, że sprzeniewierzyłem, sprzedałem jeleniogórzan i Jelenią Górę Wrocławiowi. Oświadczam, że występując z platformy, zdecydowałem się wystartować na prezydenta naszego miasta, nie z jakiegokolwiek politycznego układu, lecz z niezależnego, własnego komitetu.
~78787 17-10-2014 20:07
nie ma na kogo głosować , iksiński niech się ujawni
~:) 17-10-2014 20:24
Idzie Czerwony Kapturek przez las . Z krzaków wyskakuje Wilk i mówi do Kapturka. Kapturku chcesz to cię pocałuje tam gdzie jeszcze nikt cię nie całował . A na to Czerwony Kapturek tak chyba k..wa w koszyczek :):):)
~hgj 17-10-2014 20:25
no to z tej ekipy zostaje tylko Wilk i Rygiel - pozostali co zrobili, kręcąc się przy korycie przez 25lat? NIIIIC. No to sprawa jasna - gdyby nie majaczący za plecami p.Prystrom, miałby pan mój głos panie Pawle. A tak, otrzyma go jedyna kobieta w tym towarzystwie. Może coś się wreszcie zmieni...
~ 17-10-2014 21:04
Wilk? Najważniejsze, żeby wilk był syty ... i cały!
~Kto to 17-10-2014 21:08
Gargamel - postać z komiksu oraz animowanego serialu "Smerfy"; pechowy, zły czarodziej mieszkający w zrujnowanym zamku na obrzeżach lasu smerfów. Jego głównym celem jest zniszczenie wszystkich smerfów, lecz mimo ciągłych starań nigdy mu się to nie udaje. W komiksach i wczesnych odcinkach serialu, smerfy były mu potrzebne jako składnik kamienia filozoficznego, później jednak często jego celem jest ich zjedzenie. Posiada kocura o imieniu Klakier, a w późniejszych odcinkach serialu dałącza do niego uczeń Nicpoń. Jego ulubionym powiedzeniem jest "Jak ja nie cierpię smerfów!". Gargamel stworzył Smerfetkę, aby użyć jej jako szpiega, ona jednak zamiast zdradzić mu położenie wioski smerfów przystała do nich.
~rencista 17-10-2014 21:13
ferdynand kiepski to moj kandydat na prezydenta jeleniej gory i tylko ON
~Prawda się obroni 17-10-2014 21:20
Całe szczęście że oszczerstwa można łatwo zgłosić do prokuratury A internet nie jest tak anonimowy jak się niektórym wydaje ... nawet specom od PR.
~jung 17-10-2014 22:14
dajmy szansę młodym
~rewel 17-10-2014 22:21
Nuda, choć ciśnienie niektórym skacze. I na luzie wygra Pan Roman Kuty na cztery nogi - dziękuję
~bolekgruby 17-10-2014 22:25
Podzielam nadzieję ono77, a także zgłoszoną wyżej oczywistość, iż internet nie jest tak anonimowy jak się niektórym wydaje. Chętnie posłucham odpowiedzi na niektóre pytania zadane na debacie w poniedziałek - może prokurator też...
~wyborcaa 18-10-2014 0:09
Nie głosujcie na nikogo podesłanego nam przez Wrocław! Wiadomo, że celem tej osoby będzie tylko wyciągnięcie kasy z naszego miasta. Wrocław ma ogromne długi i musi je z czegoś pokryć. Głosujcie na tych kandydatów, którzy mają wizję rozwoju Jeleniej Góry, a nie pionki Dutkiewicza!
~Gość 18-10-2014 0:24
no i nie ma na kogo glosowac same oszolomy i nieznane typy ,coz ja na te zasrane wybory itak nie pojde bo glosowac na Obrebalskiego ,Zawile czy innych nieznanych mi nie musze ale moj glos zawsze moge pojsc i skreslic wszystkich nedzxie niewazny i do tego zaden go nie podrobi bo i tacy oszusci juz byli ze ja na wyborach nie bylem a u nich bylem no oszusci i tyle
~wiadomo 18-10-2014 7:43
Też chcę posłuchać odpowiedzi kandydatów a nie rozgrzebywać zwały pomyj, błota i g...a na forum aby dowiedzieć kogo wybrać. Bo błoto jak to błoto, nawet jak ktoś jest czysty, zostawia ślady. Więc czekam.... Głosować będę ... zawsze idę głosować ... i też popełniam błędy. Wiem na kogo już nie będę głosować. Jak już wcześniej napisałem... kiedyś popełniłem błędy.
~do 00:24 18-10-2014 10:22
skoro wszyscy startujący są tacy źli to wystartuj sam przegrańcu wiecznie narzekający i upatrujący u innych winy swojego przegranego życia.
~młody Prezydent 18-10-2014 11:05
Roman Kuty 46 lat, najmłodszy kandydat z Jeleniej Góry na Prezydenta Jeleniej Góry
~xcd 18-10-2014 11:21
Najmłodszy jest Wojciech Smoliński a Kuty jest skompromitowany.
~Fafik 18-10-2014 11:52
Obrebalski znowu startuje ... Ale tupet
~igi 18-10-2014 11:54
ha ha już widzę jak Wrocław portkami trzęsie przed wyborem kandydata "niezależnego" w JG. Już widzę jak ten wybraniec blokuje środki wrocławskie i wiezie je pociągiem do JG ha ha! Jak ja lubie komentarze ludzi mondrych ha ha
~do 11:54 18-10-2014 12:01
A ty z którego gimnazjum się urwałeś? Zainteresuj się lokalną polityką, to wtedy przestaniesz się głuрio śmiać. Jak myślisz dlaczego Dutkiewicz na gwałt wymienia wszystkich kogo tylko może we władzach województwa? Wrocław to prawie bankrut, a Dutkiewicz robi co może żeby ratować swoją d..ę po latach nieudolnych rządów.
~igi 18-10-2014 12:27
Urwałem się z choinki, a na pociągi bede czekał z utęsknieniem. No i wymien tego kandydata co Dutkiewicza rozłoży na łopatki jak wygra i chajs Wrocławiowi zabierze. Jak taki mocarz jest to na niego zagłosuje, ale nie wydaje mnie sie ha ha
~Kibic basketu 18-10-2014 12:28
Zagłosuję na M. Obrębalskiego. Panie Marku dzisiaj mecz Sudetów!!!
~Czerwony Kapturek 18-10-2014 14:18
Idę sobie wieczorem do Babci, a tu nagle wyskakuje Wilk zza krzaków. Tak mnie zaskoczył, że wypsnęłło mi się niekulturalne ...spier....j
~do 14:18 18-10-2014 14:31
To ty żaden Czerwony Kapturek, tylko zwyczajna k...a.
~Czerwony Kapturek 18-10-2014 15:36
Mylisz pojęcia. Ta, o której mówisz, to chyba sypia koło ciebie. Ja tam szłam do Babci
~ono77 18-10-2014 19:34
Do "prawda się obroni" Uderz w stół,a nożyce się odezwą...:-)
~tik 18-10-2014 20:42
Niedlugo będą same piękne łąki a najbliższa osadna miejska 100 km dalej. Kopalnia pewnie zmianiła by cały powiat jakieś 3 tys. wysokopłatnych miejsc pracy = jedna z najbogatszych gmin w Polsce + kolejne tzw. zaopatrujące. Ale uranu na 99% nie ma w takich ilościach i jakość, która pozwoli na komercyjne wydobycie wiec spokojnie dalej bedzie to wocha zabita dechami.
~olijo 18-10-2014 21:07
Kandydat Paczóski robi głośne imprezy na terenie kortów tenisowych zabiegając o więcej głosów ale bez św.p.Szmajdzińskiego nie ma wielkich szans .
~anonom 18-10-2014 21:11
Sprawdzony, to jest Pan Obrebalski!
~ajwej 18-10-2014 21:28
" (...) Nam potrzeba prawdziwie wolnego rynku i otwarcia się na swoich. (..) " :-)))) socjolog niedźwiadku, z ciebie to jest niezły jajcarz :-)))) Może utworzymy Hanze ?! :-))))) Jesteśmy tak silni, że nie potrzebujemy nikogo, a jeden obrotny wilQ wszystko załatwi :-))))) Dziękuję za poczucie humoru, nieźle mnie rozbawiłeś :-)))
~ew2221 18-10-2014 22:56
Ja w pracy i na osiedlu będę maił więcej głosów jak kuty w tych wyborach heheeh ten człowiek wszędzie się pcha a i tak wychodzi jak zawsze.
~Antoni Przybocki 18-10-2014 23:01
Obrębalski sprzedał ciepłownię obcej firmie. Ludzie poszli na bruk, kasa płynie do Opola. Zawiła chce teraz zmieniać Jelenią to gdzie był osiem lat? Gierus... niby bezpartyjny, ale przez lata był partyjny, w samorządach urzędował Wilk przedsiębiorca, skarbuwa go atakowała?przypominam sobie Kluskę, ludz z Big Blue, których skarbuwa zaatakowała, zabrała miliony, firmy padły, teraz my spłacamy grube odszkodowania. Jak dla mnie walka ze skarbuwą to raczej znak, że chłop nie w układzie jest. Warto go wesprzeć. Kuty walczy o koryto. Nie dziwię się, przyzwyczajony, w układzie, ale odepchnięty. Może zbyt pazerny? Paczóski, trudno skomentować jego program którego nie ma, tylko o tenisie gada. Reszta... raczej egzotyka niż wybór. Pozostaje Wilk. To ja wybieram Wilka. rozwalić układ wreszcie.
~ajwej 19-10-2014 9:04
Robicie z pana Wilka jakiegoś Zorro, wprowadzi "wolny rynek" i "rozwali układy" :-D
~ 20-10-2014 11:22
Nieudacznik Obrębalski, jakieś jaja sobie robicie z jeleniogórzan.
~do 12:27 20-10-2014 13:49
Bredzisz bez ładu i składu, chłopie. Najpierw wytrzeźwiej, potem pisz - nie na odwrót. Jak tak kochasz Dutkiewicza to się przeprowadź do Wrocławia i tam się produkuj na lokalnych forach (np. pod artykułami o c...nach, których pełno we Wrocławiu).
~p 22-10-2014 17:15
paczoski wydaje sie ok
~ 22-10-2014 18:46
Dziesiec szczurow w wyscigu do koryt ? Po co? wystarczy dwoch, ale konkretnym planem dzialania i bezpartyjnych.
~f1 24-10-2014 7:37
Wilk syty i owca cała - nic dodać nic ująć :D

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Wiceminister podsumowała kampanię prezydenta

Poseł Robert Obaz o stanie gminy

Drastyczne billboardy

Działka nad zabytek?

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
1287
Andrzej Duda
41%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%