MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Dziennik 2013-02-15

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 15 lutego 2013, 16:55
Autor: karkonoszeplay
W dzisiejszym Dzienniku:

PROJEKT DLA SPÓŁDZIELNI

Do 26 lutego w wydziale Dialogu Społecznego jeleniogórskiego Urzędu Miasta przyjmowane są wnioski o dofinansowanie na utworzenie lub rozwój spółdzielni socjalnych. O finansowe wsparcie stara się już Spółdzielnia Socjalna Patron.

DOFINANSOWANE PROJEKTY

Trzy projekty Muzeum Karkonoskiego uzyskają wsparcie finansowe z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Dofinansowanie zostanie przeznaczone na zakup nowych obrazów i organizację dwóch wystaw

Ogłoszenia

Czytaj również

Bulwar Cieplicki otwarty!

Komisja w terenie

Studium na początek

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~ 16-02-2013 1:42
wczoraj w TVPInfo wieczorem 3 minuty o Donku,30 sekund o JK. Oczywiście wybrali 2-3 zdania z JK,które były najsłabsze z całego dnia konferencji. Żenada! PiS już przegrał,nie da się przeskoczyć 90% stacji TV i 80% gazet które robią propagande Platformie! i są jednocześnie antyPiS-em.Przełamać to można tylko w przypadku "drugiej Grecji" (ogromne problemy finansowo-gospodarcze),a ona może nastąpić gdzieś za 2 lata.
~ 16-02-2013 1:43
Oto mendy peowskie a ryży szykuje się do objazdu
~ 17-02-2013 15:16
DOLNOŚLĄZAK. Wiem gdzie druczek wniosku należy pobrać i złożyć. Natomiast nie wiem kto wnioski opiniuje oraz zatwierdza. Jakie są kryteria rozpatrywania wniosków? Jakie warunki należy spełnić, ążeby dofinansowanie uzyskać? Dotychczas takimi sprawami zajmowała się Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego lub Regionalne Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych. Czy magistracki dialog społeczny spowodował likwidacje tych podmiotów? Czy wraz z utworzeniem Rady Gospodarczej prezydent powierzy magistrackiemu dialogowi społecznemu funkcję pełnomocnika d/s gospodarczych? Paranoja!!!
~ 18-02-2013 12:27
Cd. z 15:16. Urząd Bezrobotnych też zajmuje się dofinansowywaniem podmiotów gospodarczych, które tworzą nowe stanowiska pracy dla bezrobotnych. PUP - w ramach posiadanych środków -finansuje także bezrobotnego, który wyraża chęć samozatrudnienia. Kogo dialog społeczny zamierza wyręczyć? Prezydencie, czy ratusz jest od załatwiania tego rodzaju spraw?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wypadek przy baniakach  

Jeleniogórzanka z szansą na tytuł Miss Polski

Czy chciałbyś naprawdę być na ich miejscu?

Niebezpieczne wyzwania

Przy Złotniczej będzie chodnik do boiska

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
299
Tak
62%
Nie
36%
Nie wiem
3%