MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Dzień Rodziny w MP 13 uroczysty i pełen atrakcji 13

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 2 czerwca 2017, 7:17
Aktualizacja: 7:29
Autor: M–K
Fot. Użyczone
Uroczyście, jak co roku, dzieci w jeleniogórskim Miejskim Przedszkolu Nr 13 obchodziły Dzień Matki, który od lat połączony jest w jedno święto razem z Dniem Dziecka i Dniem Ojca. Obchody odbywają się pod nazwą Dzień Rodziny.

Przedszkolaki swoją wdzięczność za trud ich wychowania i okazywaną im miłość wyrażały wierszem, piosenką , tańcem a także składanymi życzeniami i własnoręcznie wykonanymi przez siebie drobnymi prezentami.

Rodzice wraz ze swoimi dziećmi z grupy Biedronek udali się na jednodniową wycieczkę do Liberca do Iqparku. Tam oprócz znakomitej zabawy każdy mógł sprawdzić swoje talenty, umiejętności i zdolności pokonując różne zadania do wykonania. Humory dopisywały wszystkim.

Grupa Stokrotek po części artystycznej w przedszkolu Dzień Rodziny kontynuowała w Średniowiecznej Osadzie Kopaniec. Dzieci i rodzice mieli okazję poznać codzienne życie, zwyczaje i zabawy swoich przodków. Za sprawą strojów z epoki wszyscy mogli przenieść się w czasie. Obchody Dnia Rodziny Stokrotki zakończyły wspólnym ogniskiem. Był to świetny czas spędzony w najbliższym gronie rodzinnym.

Grupa Motylków zauroczyła swoich rodziców i nie tylko, podczas występu artystycznego w muszli koncertowej Parku Zdrojowego w Cieplicach podczas Festynu z Okazji Dnia Dziecka.

Ponadto z okazji Dnia Dziecka przedszkolaki udały się na jednodniową wycieczkę do Safari Zoo w Dvur Kralove w Czechach. Przejażdżka autobusem po safari. Przedszkolaki spacerując po ogrodzie zoologicznym podziwiały nie tylko słonie, żyrafy i lubiane małpki, ale również świat ryb i ptaków. Był też pyszny obiad oraz zabawy na placu zabaw dla najmłodszych i drobne upominki.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Medale dla złotych par

Granty na inicjatywy lokalne

200 pieczątek w 24 godziny

Wybory coraz bliżej. PiS apeluje

Dobra zabawa w SOSW

Komisja Sportu o sprawozdaniu za 2018

Ćwiczenia na lotnisku

Jeszcze mocno popada

Sonda

Wg. rządu najlepiej zarabiający mają finasować 500+ dla osób niepełnosprawnych. Czy to jest słuszne?

Oddanych
głosów
212
Tak
36%
Nie
59%
Nie mam zdania
5%