MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 9 lipca
im. Sylwii, Weroniki

Dzień pasjonata w "Handlówce"

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 17 czerwca 2013, 6:17
Aktualizacja: 11:39
Autor: Robert Moszak
Fot. Robert Moszak
W Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych nr 2 w Jeleniej Górze odbyła się niezwykła impreza, podczas której uczniowie szkoły pod okiem nauczycieli w twórczy sposób rozwijali swoje zainteresowania kulinarne, barmańskie i fryzjerskie.

Uczniowie urzeczeni magią symetrii wycinali i kleili kartonowe modele dwunastościanów foremnych. W pracowni barmańskiej grupa pasjonatów wykonywała szereg kolorowych drinków bezalkoholowych oraz zgłębiała tajniki sztuki baristycznej. Kucharze i cukiernicy szykowali wykwintne, zdrowe sałatki, smażyli niskokaloryczne placki oraz wypiekali oryginalne ciasta.
Młodzi adepci sztuki fryzjerskiej projektowali natomiast fryzury do poszczególnych typów urody przy pomocy programu komputerowego oraz ćwiczyli skomplikowane uczesania konkursowe.

Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród uczniów i jak zapewnia dyrektor Danuta Pawłowicz, będzie kontynuowana w przyszłości.

Ogłoszenia

Czytaj również

Ścieżka edukacyjna "Przygoda w górach"

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Wiceminister podsumowała kampanię prezydenta

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~ano 17-06-2013 8:59
I co? To Tylko tyle? A ten gościu z łapami w kieszeni /mało wychowawcze/ to chyba nie jest nauczyciel. Trudności w naborze do szkoły to trzeba się promować?
~... 17-06-2013 10:23
...dania podane i wygladajace jak za Gierka i komuny...
~:) 17-06-2013 11:01
Jak zwykle komentarze niezadowolonych Polaków. Co za parszywy naród jesteśmy. Robić źle nie robić źle. Jak Wam ludzie dogodzić? Fajnie,że pokazują możliwości swojej szkoły i zachęcają do nauki zawodów. Lepsze to, jak marudzenie w/w autorów komentarzy!
~ 17-06-2013 22:22
hehehehe... ten z łapami w kieszeniach to jest jednak nauczyciel... i do tego wicedyrektor... OMG...jak szkoła, tacy nauczyciele... żenada...cóż przykład idzie z góry...całą dyrekcję handlówki w kosmos... jedno lepsze od drugiego...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wakacje w Złotoryi

Kolorowe wakacje w MDK

Przy Handlówce z darmowym parkingiem

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Bobry na Zabobrzu

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
2054
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%