MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 6 sierpnia
im. Jakuba, Sławy

Dzień otwarty w Uniwersytecie Ekonomicznym

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 23 marca 2015, 8:42
Aktualizacja: Wtorek, 24 marca 2015, 9:49
Autor: Angela
Fot. Organizator
Uniwersytet Ekonomiczny w Jeleniej Górze zaprasza jutro (24.03) kandydatów zainteresowanych podjęciem studiów w roku akademickim 2015/2016 na Dzień Otwartych Drzwi. Dla uczestników przygotowano wykłady, spotkania ze studentami, fotobudkę, a w części artystycznej – koncert zespołu Mafi Furach.

Program Dnia Otwartych Drzwi:
- godzina 12:30, (aula Wydziału, bud H, ul. Kochanowskiego 8) - Oficjalne otwarcie Dnia Otwartych Drzwi

Wykłady: „Bez ekonomii da się żyć, ale czy dobrze na tym wyjdziesz?” – dr Arkadiusz Żabiński, „Współczesne trendy rynku turystycznego – czyli jak zarabiać na turystyce” – dr Piotr Gryszel, „Wiedza, umiejętności i kompetencje z zakresu zarządzania - anachroniczne czy zgodne z duchem epoki?” – dr Maja Kiba-Janiak.

- godzina 13:20 - Gry i Konkursy – Samorząd Studentów Wydziału EZiT (do wygrania – pendrivy, zestawy piśmiennicze, opaski, smycze i koszuli z logo UE)

- godzina 13:40 (hol, I piętro, bud A Ul. Nowowiejska 3) - część artystyczna: koncert zespołu Mafi Furach

Ogłoszenia

Czytaj również

Czytelniczka: drogo i brudno na basenie

Bezpieczniej nad Kaczawą

Śmierć na żwirowni

Komentarze (8) Dodaj komentarz

~inżynier 23-03-2015 22:52
Widać, że nikt nie chce studiować w tej szkółce gotowania na gazie, to robią co mogą żeby przyciągnąć jeszcze naiwnych i skroić z nich kasę. Ileż rynek może wchłonąć tych nic nie umiejących magistrów od markietingu, zarzondania czy innej łekonomii?
rymcycymcy 23-03-2015 23:09
Lepiej otworzyć niektóre z pokoi w ...akademiku ! ;)
~absolwent UE 24-03-2015 18:48
Nie polecam studiów na tej pseudouczelni. Tylko wyciągają kasę od studentów, a nie uczą niczego pożytecznego. Zdziadziałe profesorki odczytujące wykłady z pożółkłych kartek, nie mające żadnych, ale to absolutnie ŻADNYCH związków z realiami rynku. Powinni zamknąć tę niedzielną szkółkę a wykładowców na bruk - może wtedy poznaliby co to prawdziwa praca i dowiedzieliby się co powinien umieć absolwent szkoły wyższej.
~hmm 25-03-2015 11:17
Jeleniogórskie uczelnie słyną z niskiego poziomu. Kierunki gotowanie na gazie podskok i przysiad, konserwacja powierzchni płaskich. Poważne uczelnie są we Wrocławiu to co w Jelonce to dno i wodorosty.
~taka prawda 25-03-2015 13:25
@ hmm: To chyba mało wiesz, bo prawie wszystkie uczelnie jeleniogórskie to są filie uczelni z Wrocławia. Jedyna nasza uczelnia to KPSW, gdzie większość wykładowców to... też chałturnicy z Wrocławia. To są te "poważne uczelnie" z Wrocławia. A tak naprawdę kolejna odsłona wrocławskich szkół gotowania na gazie. Masz więc wytłumaczenie niskiego poziomu "naszych" uczelni - bo zostały one zmonopolizowane przez Wrocław i tamtejszych nieudaczników z dochtoratami.
~ 25-03-2015 13:27
Poważne uczelnie to są na zachód od Nysy Łużyckiej, a nie w jakimś tam zapyziałym Wrocławiu, gdzie nawet najlepsza szkoła nie załapuje się do piątej setki światowych rankingów. Nikt zdolny nie idzie studiować do Wrocławia, tylko wyjeżdża na Zachód, ewentualnie idzie do znacznie lepszych uczelni w Warszawie, Krakowie czy Poznaniu.
~NIKE 28-03-2015 6:52
Każda wiedza czemuś służy tylko trzeba ją umieć w odpowiednim miejscu i czasie spożytkować. Każdy się rodzi i zmierza ku starości warto o tym pamiętać jak również o tym, że empatia to pełnia życia.
~marr 28-03-2015 16:55
Nie każda, bo możesz się nauczyć bzdur zupełnie nieprzydatnych na rynku pracy, a możesz zdobyć dobry zawód i potem korzystać z tej wiedzy. Akurat ci wszyscy specjaliści od rozmaitych marketingów i zarządzania tak są dzisiaj potrzebni na rynku pracy, jak dziurawe kalesony. Z zawodu dyrektor - jak głosi stary dowcip. Szkoda że często nawet nie znają obsługi Excela. W firmach tylko się z nich śmieją. Tyle jest warte "wykształcenie" zdobyte w rozmaitych szkołach gotowania na gazie typu Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Budowa łącznika rozpoczęta

Letnie inwestycje w podstawówkach

Druga edycja darmowych e–warsztatów „Zaprogramuj swoją przyszłość”

Stalowe rumaki w Karpaczu

Czy wiesz jakie możliwości ma Twój smartfon? – warsztaty

Sonda

Od nowego roku szkolnego w liceach i technikach obowiązkowym przedmiotem będzie łacina. Czy to jest potrzebne?

Oddanych
głosów
957
Tak
22%
Nie
73%
Nie wiem
5%