MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 9 lipca
im. Sylwii, Weroniki

Dzień Otwarty w Handlówce z niespodziankami

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 9 kwietnia 2015, 8:16
Aktualizacja: 8:18
Autor: Angela
Fot. Organizator
– Jak szybko poprawić wygląd? Udekorować stół finezyjnie pokrojonymi owocami i warzywami? Czy obsługa klienta z wykorzystaniem kasy fiskalnej może być ciekawa? W jakich kierunkach kształci placówka i co oferuje? A także, co kryją nowoczesne pracownie zawodowe czy sale lekcyjne – odpowiedzi m.in. na te pytania pojawią się już jutro (10.04) w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych nr 2 w Jeleniej Górze podczas Dnia Otwartego Szkoły.

Gimnazjaliści, którzy odwiedzą jeleniogórską „Handlówkę” zostaną zapoznani z ofertą edukacyjną i sposobem rekrutacji. Będzie też multimedialna prezentacja o osiągnięciach i zainteresowaniach uczniów szkoły, stylizacja fryzur i porady na temat pielęgnacji włosów, triki makijażu, dekoracyjne krojenie owoców i warzyw, obsługa klienta z wykorzystaniem kasy fiskalnej, zwiedzanie klas, warsztatów gastronomicznych, pracowni fryzjerskiej, sali gimnastycznej, spotkania z nauczycielami i uczniami.

Szkoła pochwali się również nowoczesną bazą dydaktyczną, w tym m.in.: centrum gastronomicznym (sale restauracyjne, barowa, technologii gastronomicznej, kuchnia), pracowniami informatycznymi ze stałym łączem internetowym, laboratorium językowym, profesjonalną pracownią fryzjerską, salą gimnastyczną z siłownią czy skomputeryzowaną biblioteką z czytelnią.

- Posiadamy kompetentne grono pedagogiczne i długoletnie doświadczenie w nauczaniu. Uczniowie mają możliwość realizowania się w różnych formach zajęć pozalekcyjnych, a także podnoszenia swoich kwalifikacji w ramach kursów. Szkoła posiada też stołówkę oraz możliwość zakwaterowania w bursie w odległości 200 m – wymienia Robert Moszak, wicedyrektor szkoły.

Uczniowie Gimnazjum, którzy nie zdążą na Dzień Otwarty jutro, będą jeszcze mogli zwiedzić „Handlówkę” 28 kwietnia w tych samych godzinach (12.00 – 16.00).

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Egzaminy zawodowe uczniów kowarskiego Lema

Zapuszczone okolice Drzymały

Bobry na Zabobrzu

Nabór do szkół ponadpodstawowych  

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
2083
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%