MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Dzień Otwarty Urzędu Skarbowego

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 1 kwietnia 2014, 8:13
Aktualizacja: 8:15
Autor: Abgela
W najbliższą sobotę (5 kwietnia br.) w godzinach od 9.00 do 13.00 podatnicy będą mogli złożyć swoje zeznanie, uzyskać informacje dotyczące rozliczenia podatku za 2013 rok lub pobrać formularze zeznań rocznych. Obsługa podatnika będzie się odbywać również w Książnicy Karkonoskiej przy ulicy Bankowej.

W sobotę pracownicy urzędu wyjaśnią zasady opodatkowania dochodów uzyskanych w 2013 roku oraz udzielą informacji na temat obowiązujących ulg i odliczeń. Dzięki aplikacji e-Deklaracje podatnicy będą mogli wysłać swoje zeznanie roczne przez Internet. Obsługa podatnika będzie się odbywać również poza siedzibą urzędu.

- Dzięki uprzejmości kierownictwa Jeleniogórskiego Centrum Informacji i Edukacji Regionalnej "Książnica Karkonoska" każda osoba, która w tym dniu odwiedzi siedzibę Książnicy będzie mogła złożyć zeznanie podatkowe, uzyskać niezbędne informacje dot. ulg i odliczeń a także skorzystać z pomocy urzędnika podczas elektronicznego wysyłania deklaracji podatkowej – informuje Beata Cichocka, kierownik Działu Obsługi Bezpośredniej Urzędu Skarbowego w Jeleniej Górze.

Pracownicy urzędu dyżurować będą w "Książnicy Karkonoskiej" w godzinach od 9.00 do 13.00 w czytelni na II piętrze ("pokój pracy w ciszy").

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Zimowa wycieczka

Kolejny test w MZK

Wystawy psich piękności

Problemy przy Wyczółkowskiego 61  

Ostatnia prosta kandydatów

Radny KO: Szyszko już, a kiedy reszta?

Znikną bariery w podstawówkach

Wybory parlamentarne (aktualizacja)

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
579
Tak
13%
Nie
66%
Nie wiem
21%