MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 7 sierpnia
im. Doroty, Kajetana

Dzień Laboranta za nami

Wiadomości: Region
Wtorek, 21 czerwca 2016, 7:28
Aktualizacja: 7:30
Autor: KPN
Fot. KPN
W Centrum Informacyjnym Karkonoskiego Parku Narodowego zakończył się Dzień Laboranta. Impreza edukacyjna poświęcona była tradycjom karkonoskiego ziołolecznictwa i cechowi karkonoskich laborantów.

- Dla uczestników przygotowaliśmy moc atrakcji: można było zobaczyć lecznicze ingrediencje w Kramie Laboranta, spróbować swoich sił w węchowym rozpoznawaniu popularnych ziół i przypraw, zrobić i ozdobić własne pudełko laboranckie, wykonać kartę zielnikową, zaprojektować i stworzyć własne eko-kolczyki z roślinami – wymieniają organizatorzy. – Można było też wziąć udział w zabawach ekologicznych, grze terenowej i spacerze po Ogrodzie ziół i krzewów karkonoskich, zwiedzić ekspozycję edukacyjną i dowiedzieć się więcej o przyrodzie KPN. Wreszcie na chętnych czekały także binokulary, pod którymi można było obserwować karkonoskie zioła i minerały. Serdecznie dziękujemy wszystkim małym i dużym laborantom, którzy bawili się i uczyli wraz z nami – dodają przedstawiciele KPN.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dachowanie w Radomierzu

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Koleją do Karpacza i Kowar – studium gotowe

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~RavenHackGroup 21-06-2016 9:04
Wszystkim laborantom składamy najlepsze życzenia wydajnego laborowania (bardzo ładne są te laborki na zdjęciu ;-)). Dzień Laborant za nami, więc przed nami, jak podpowiada logika, dzień Kolaboranta. A tym też będziemy składać życzenia wydajnego kolaborowania.
~tak 21-06-2016 23:48
ko-laborantom też?
~do wyżej 21-06-2016 23:49
pisio-laborantom też!
~tak ma być 21-06-2016 23:50
wsiem laorantom da da da!
~oj tam 21-06-2016 23:58
dla wszystkich laborantów wszystkiego co najlepsze ! dla tych co na emeryturze będą byki mieć w zagrodzie też !! dla tych , którzy kochają westerny tez i dla PIsu, dla dobrej, najlepszej zmiany...oby się jak najszybciej doczekali...!!! Niech żyje Pan Kurski i jego telewizja o Teleranek ! nie żyje !!! niech żyje ! i nie ma łażenia do kościoła...nie ma !oglądać trzeba Teleranek ! niech żyje teleranek i największa oglądalność TVP1 w dziejach historii przekazywanej przez Pana Prezesa, niech żyje Pan Prezes i Pani Szydło ! i jej dobra zmiana !!! niech żyje !!! niech żyje>>>>>>>wpisać co wam się tylko podoba!!!! tylko uwaga na to co się nie podoba !!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

E. Jaworowicz ponownie w Uzdrowisku Cieplice

Czytelniczka: drogo i brudno na basenie

Siatki mają chronić karkonoskie murawy

Porównaj ceny z Jelonką.com

Papierosowy gang rozbity

Sonda

Od nowego roku szkolnego w liceach i technikach obowiązkowym przedmiotem będzie łacina. Czy to jest potrzebne?

Oddanych
głosów
1035
Tak
22%
Nie
73%
Nie wiem
5%