MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 4 lipca
im. Malwiny, Odona

Dzień Edukacji Narodowej w jeleniogórskiej „Dwójce”

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 17 października 2014, 14:15
Aktualizacja: Sobota, 18 października 2014, 22:20
Autor: Joanna Bialuk
Fot. Joanna Bialuk
W Szkole Podstawowej nr 2 uczniowie, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi szkoły świętowali w środę (15.10.) Dzień Edukacji Narodowej. Najpiękniejszy prezent, jaki otrzymali pracownicy szkoły od dzieci to wzruszający i uroczysty apel przygotowany przez klasę IV b pod kierunkiem wychowawcy Anety Jaguckiej.

Oprawę muzyczną wydarzenia uświetnił szkolny chór pod kierownictwem Moniki Frąckiewicz – Motyki i zespół instrumentalny pod kierownictwem Pawła Kaczmarowskiego. Poza przepięknymi utworami zaśpiewanymi i zagranymi przez uczniów, wysłuchano wierszy, a nawet dowcipów z „życia szkolnego”, bowiem przy tak doniosłej uroczystości nie brakło akcentu humorystycznego.

To dowodzi faktu, że społeczność „Dwójki” potrafi nie tylko celebrować ważne święta, lecz także doskonale się bawić. Prawdziwych wzruszeń i radości dostarczyły uczniowskie nominacje dla wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły w poszczególnych kategoriach: Róża Uśmiechu, Róża Pracowitości, Róża Zaufania, Róża Dobra Dusza, Róża Elegancji, Róża Donośnego Głosu i Mowy Oratora. Każdy z pracowników został przez dzieci odznaczony różą.

Uroczystość zrobiła na wszystkich ogromne wrażenie. Dyrekcja, grono pedagogiczne i pozostali pracownicy szkoły oraz rodzice, którzy byli obecni na akademii nie kryli wzruszenia i podziwu dla uczniów. Wszystkim występującym oraz ich opiekunom za cudowne chwile i ogromny wkład pracy w przygotowanie apelu - serdeczne podziękowania.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Nabór do szkół ponadpodstawowych  

Radosna edukacja w przedszkolach

Wakacje czas zacząć!

Strażacy–nurkowie na basenie przy Sudeckiej

Spotkali się z Beatą Kempą

Pożegnanie starszaków

Plany wysadzenia mostu (jednak) są realne?

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
1363
Andrzej Duda
41%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%