MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Dzień Dziecka w Rynku na sportowo

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 7 czerwca 2015, 14:20
Aktualizacja: 14:26
Autor: Natalia
Fot. Natalia
Na jeleniogórskim Placu Ratuszowym dzisiaj (07.06) po raz trzeci Akademia Piłkarska KS Karkonosze zorganizowała sportową imprezę dla dzieci z okazji ich święta. Była to świetna okazja dla młodych ludzi, którzy pasjonują się tym sportem.

W programie znalazły się takie rozrywki, jak: miniturniej piłkarski drużyn dziecięcych w grupach wiekowych 5-7 lat, 8-9 lat,10 lat i więcej ,zgaduj zgadula piłkarska, w której udział brało dziecko i rodzic, a także otwarty konkurs w żonglowaniu piłką nożną dla dzieci w wieku 5-7 lat, 8-9 lat, konkurs strzałów na celność dla wszystkich chętnych, slalom z piłką na czas i zawody na okrzyk „GOL’, oraz wiele innych.

Każdy uczestnik, który brał udział w danej konkurencji otrzymywał dyplom, a także medal świadczący o uczestnictwie w turnieju. Dla dzieci zostały również przygotowane przekąski w postaci jabłek, batonów, bananów i to co zawsze jest potrzebne przy wysiłku fizycznym - duże zapasy wody.

Akademia Piłkarska Karkonosze zaprosiła do wzięcia udziału w wydarzeniu młodych członków swojego klubu. Jeden z nich, Marcin, zapytany o to czy podoba mu się odpowiedział: Tak, to dobry pomysł, aby organizować takie imprezy.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Boże Ciało 2019

Zobacz wnętrza Teatru Norwida

Granat przy śmietniku

Akcja ratownicza na Przełęczy Karkonoskiej

Dwie strefy w Siedlęcinie?

Inauguracja "Bezpiecznych wakacji"

Kontrowersyjne nagranie nauczyciela

Rowerowa wycieczka pamięci Mariana Południkiewicza

Sonda

Czy reklamy przy drogach i ulicach dekoncentrują kierowców?

Oddanych
głosów
1331
Tak
78%
Nie
17%
Nie mam zdania
4%