MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 1 czerwca
im. Jakuba, Konrada

Dzień Dziecka w Rynku na sportowo

Wiadomości: Jelenia Góra
Niedziela, 7 czerwca 2015, 14:20
Aktualizacja: 14:26
Autor: Natalia
Fot. Natalia
Na jeleniogórskim Placu Ratuszowym dzisiaj (07.06) po raz trzeci Akademia Piłkarska KS Karkonosze zorganizowała sportową imprezę dla dzieci z okazji ich święta. Była to świetna okazja dla młodych ludzi, którzy pasjonują się tym sportem.

W programie znalazły się takie rozrywki, jak: miniturniej piłkarski drużyn dziecięcych w grupach wiekowych 5-7 lat, 8-9 lat,10 lat i więcej ,zgaduj zgadula piłkarska, w której udział brało dziecko i rodzic, a także otwarty konkurs w żonglowaniu piłką nożną dla dzieci w wieku 5-7 lat, 8-9 lat, konkurs strzałów na celność dla wszystkich chętnych, slalom z piłką na czas i zawody na okrzyk „GOL’, oraz wiele innych.

Każdy uczestnik, który brał udział w danej konkurencji otrzymywał dyplom, a także medal świadczący o uczestnictwie w turnieju. Dla dzieci zostały również przygotowane przekąski w postaci jabłek, batonów, bananów i to co zawsze jest potrzebne przy wysiłku fizycznym - duże zapasy wody.

Akademia Piłkarska Karkonosze zaprosiła do wzięcia udziału w wydarzeniu młodych członków swojego klubu. Jeden z nich, Marcin, zapytany o to czy podoba mu się odpowiedział: Tak, to dobry pomysł, aby organizować takie imprezy.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Kwietny raj w Książu

Przetarg na budowę drogi pieszo–rowerowej

Będzie rondo – kierowcy nareszcie odetchną

Sobota ze sztuką nowoczesną

Hałda odpadów na Obrońców Pokoju

Pociągiem do Karpacza, ale także do Legnicy?

Urząd Marszałkowski przejmuje linię kolejową do Świeradowa Zdroju

Radny Mariusz Gierus pokieruje pogotowiem

Sonda

Otwarcie szkół dla najmłodszych uczniów nie oznacza normalnej nauki, tylko zajęcia opiekuńczo-wychowawcze. Czy to ma sens?

Oddanych
głosów
974
Tak
27%
Nie
69%
Nie wiem
4%