MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Dzielnicowy z Kowar był najlepszy

Wiadomości: Region
Sobota, 23 września 2017, 7:27
Autor: 112
Fot. Użyczone/KMP w Jeleniej Górze
W czwartek (21.09) w Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu odbyły się eliminacje do X Ogólnopolskich Zawodów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku”. Najlepszym z 52 dzielnicowych okazał się mł. asp. Grzegorz Turok , a jego kolega z pary –mł.asp. Robert Karnicki z KP I w Jeleniej Górze zajął VI miejsce.

Mł. asp. Grzegorz Turok, dzielnicowy z Komisariatu Policji w Kowarach oraz mł.asp. Robert Karnicki –dzielnicowy z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zwyciężyli w zawodach I stopnia , które odbyły się na szczeblu komend miejskich i powiatowych i awansowali do II etapu eliminacji do X Ogólnopolskich Zawodów Policjant Dzielnicowy „Dzielnicowy roku 2017 „. W zawodach I stopniach udział wzięło 25 dzielnicowych z garnizonu jeleniogórskiego. II etap eliminacji odbył się 21 września w Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

Policjantom, którzy zajmą najlepsze miejsca w klasyfikacji generalnej indywidualnej zawodów finałowych zostaną nadane odznaki „Zwycięzcy turnieju wiedzy i sprawności zawodowej „ odpowiednio:
1. Za zajęcie I miejsca – odznaka złota
2. Za zajęcie II miejsca – odznaka srebrna
3. Za zajęcie III miejsca – odznaka brązowa.
Ponadto dla zwycięzców przewidziano okolicznościowe wyróżnienia.

- Zawody mają na celu między innymi pobudzenie inicjatywy własnej dzielnicowych oraz podnoszenie skuteczności ich działań zapewniających stałą poprawę poziomu bezpieczeństwa i porządku publicznego w rejonie służbowym, wyróżnienie rangi służby dzielnicowego i wyłonienie najlepszych dzielnicowych w garnizonie dolnośląskim – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

O rozpadających się górach

Studium na początek

Ulica Hirszfelda już po remoncie

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~J23 23-09-2017 17:17
Ten dzielnicowy z Kowar zajął pierwsze miejsce za nierubstwo chyba bo policja z Kowar to u mnie kontrolować młodzież bo łysych i Karkuw nie widzą
~Zyga 23-09-2017 18:01
A do szkoły się chodziło J23 ?
~ktoś 23-09-2017 18:59
Brawa dla policjanta, chłop stara się. A druga sprawa to policjanci z Kowar są jacy są to wina ich szefostwa. (ciemne okulary i nic nie widzę)
~kora 24-09-2017 9:14
to są jakieś cyrki te zawody. Zwycięzcę powinny wytypować mieszkańcy dzielnicy a nie jak zawsze " tato chwalą nas wy mnie a ja was".
~AEG 12-01-2018 21:47
Trzemu tylko krytykujecie Policja z Kowar jest naprawde Bardzo Dobra I przewyzsza ta Niemiecka mogla by sie od nich uczyc Serdecznie Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Będzie kręcone!

Wypadek przy baniakach  

Na stadionie już jasno

Stoi kolej na Kopę

To już jutro!  

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
861
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%