MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 14 sierpnia
im. Maksymiliana, Alfreda

Dzielnicowy z Kowar był najlepszy

Wiadomości: Region
Sobota, 23 września 2017, 7:27
Autor: 112
Fot. Użyczone/KMP w Jeleniej Górze
W czwartek (21.09) w Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu odbyły się eliminacje do X Ogólnopolskich Zawodów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku”. Najlepszym z 52 dzielnicowych okazał się mł. asp. Grzegorz Turok , a jego kolega z pary –mł.asp. Robert Karnicki z KP I w Jeleniej Górze zajął VI miejsce.

Mł. asp. Grzegorz Turok, dzielnicowy z Komisariatu Policji w Kowarach oraz mł.asp. Robert Karnicki –dzielnicowy z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zwyciężyli w zawodach I stopnia , które odbyły się na szczeblu komend miejskich i powiatowych i awansowali do II etapu eliminacji do X Ogólnopolskich Zawodów Policjant Dzielnicowy „Dzielnicowy roku 2017 „. W zawodach I stopniach udział wzięło 25 dzielnicowych z garnizonu jeleniogórskiego. II etap eliminacji odbył się 21 września w Komendzie Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

Policjantom, którzy zajmą najlepsze miejsca w klasyfikacji generalnej indywidualnej zawodów finałowych zostaną nadane odznaki „Zwycięzcy turnieju wiedzy i sprawności zawodowej „ odpowiednio:
1. Za zajęcie I miejsca – odznaka złota
2. Za zajęcie II miejsca – odznaka srebrna
3. Za zajęcie III miejsca – odznaka brązowa.
Ponadto dla zwycięzców przewidziano okolicznościowe wyróżnienia.

- Zawody mają na celu między innymi pobudzenie inicjatywy własnej dzielnicowych oraz podnoszenie skuteczności ich działań zapewniających stałą poprawę poziomu bezpieczeństwa i porządku publicznego w rejonie służbowym, wyróżnienie rangi służby dzielnicowego i wyłonienie najlepszych dzielnicowych w garnizonie dolnośląskim – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Jak zagospodarować przestrzeń – warsztaty

KSWiK odpowiedziało na zarzuty byłego wykonawcy  

Rondo już niebawem

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~J23 23-09-2017 17:17
Ten dzielnicowy z Kowar zajął pierwsze miejsce za nierubstwo chyba bo policja z Kowar to u mnie kontrolować młodzież bo łysych i Karkuw nie widzą
~Zyga 23-09-2017 18:01
A do szkoły się chodziło J23 ?
~ktoś 23-09-2017 18:59
Brawa dla policjanta, chłop stara się. A druga sprawa to policjanci z Kowar są jacy są to wina ich szefostwa. (ciemne okulary i nic nie widzę)
~kora 24-09-2017 9:14
to są jakieś cyrki te zawody. Zwycięzcę powinny wytypować mieszkańcy dzielnicy a nie jak zawsze " tato chwalą nas wy mnie a ja was".
~AEG 12-01-2018 21:47
Trzemu tylko krytykujecie Policja z Kowar jest naprawde Bardzo Dobra I przewyzsza ta Niemiecka mogla by sie od nich uczyc Serdecznie Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Szybko zapomniany staw?

Stalowe rumaki w Karpaczu

Mieszkańcy chcą miododajnego skweru

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Czytelniczka: drogo i brudno

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
791
Tak
37%
Nie
58%
Nie wiem
6%