MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Dzięki Nadleśnictwu „Śnieżka” LO ma nowoczesne sale

Wiadomości: Kowary
Środa, 24 października 2012, 7:28
Aktualizacja: 7:29
Autor: Angela
Fot. LO Kowary
Piękna lustrzana sala taneczna oraz nowoczesny sprzęt multimedialny do trzech pracowni: biologicznej, chemicznej i świetlicy – o to wszystko wzbogaciło się kowarskie Liceum Ogólnokształcące, dzięki pieniądzom przekazanym przez Nadleśnictwo „Śnieżka” w Kowarach.

Współpraca między kowarskim LO , a Nadleśnictwem „Śnieżka” trwa od wielu lat. Są to wspólne działania na rzecz sprzątania lasów i wielu proekologicznych projektów. Przekazane pieniądze znacznie wzbogaciły bazę szkoły.

- Okazana pomoc pozwoliła nam na wzbogacenie warsztatu pracy szkoły o sprzęt multimedialny zakupiony do trzech pracowni. Dodatkowo w szkole powstała piękna lustrzana sala taneczna. Uczniowie mogą teraz rozwijać swoje pasje i zainteresowania poprzez uczestnictwo w zajęciach artystycznych z tańca oraz zajęciach fakultatywnych w ramach lekcji WF. Lekcje stały się ciekawsze – mówi Grażyna Krakowiak, dyrektor ZSO w Kowarach. - Na ręce Jarosława Zająca, Nadleśniczego Nadleśnictwa „Śnieżka” w Kowarach w imieniu własnym, nauczycieli, rodziców oraz uczniów gimnazjum i liceum składam serdeczne podziękowania. Cieszymy się, że są jeszcze ludzie dobrej woli, którym nie jest obojętna edukacja naszych dzieci. Niech zrealizują się wszelkie Państwa plany i marzenia tak, jak zrealizowały się nasze – dodaje dyrektor szkoły.

Ogłoszenia

Czytaj również

Co mówią herby miast

Centrum w nocy będzie bez wody

Wsparcie strajkujących

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~lasss 24-10-2012 8:47
Ciekawostka na jakiej zasadzie LP rozdaja tak pieniadze ?
~do lasss 24-10-2012 14:24
Najprawdopodobniej na zasadzie jakiegoś sponsoringu czy darowizny. Wole żeby te pieniądze poszły na lokalną szkołę, bo inaczej pewnie rządzący tym krajem kupili by sobie nowe limuzyny, bo przecież to państwowa firma. Trzeba się cieszyć że wykazuje zysk (skoro stać ją na darowizny) i z tego że te pieniądze zostają w regionie, choćby w takiej formie

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Egzaminy gimnazjalne w mieście (mimo strajku) trwają

Nowa posada dla radnej

Powstaje autorski film w Karkonoszach

Remont bez zakłóceń

Więcej na zabytki

Sonda

Czy wszystkie torby foliowe powinny być płatne?

Oddanych
głosów
350
Tak
68%
Nie
30%
Nie wiem
2%