MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Dziecięca moda w starym stylu

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Niedziela, 8 sierpnia 2010, 8:15
Aktualizacja: 8:16
Autor: Gabi
Fot. Gabi
W miłej atmosferze i przy burzy oklasków zakończył się w miniony piątek kolejny turnus półkolonii w CCK Przystani Twórczej w Cieplicach. Tym razem podczas emocjonującego tygodnia dzieci stworzyły zabawki i stroje z XIX wieku.

Najmłodsi mają za sobą wiele edukacyjnych wycieczek m.in. do Pałacu Łomnica. Zwieńczeniem wspólnych spotkań był pokaz mody. Na „wybiegu” pojawili się rycerze, księżniczki, jeden smok i wiele innych postaci. Stroje były kolorowe i bardzo pomysłowe. Przybyli rodzice i opiekunowie byli zachwyceni pomysłowością dziewcząt i chłopców.

Na zakończenie turnusu dzieci dostały dyplom, drobny upominek i coś słodkiego. Były bardzo zadowolone z prezentów i żałowały, że to już koniec turnusu.

Ostatnia wakacyjna przygoda z Przystanią Twórczą pod hasłem „Współczesność” zaczyna się w nadchodzący poniedziałek. W programie ustalenie regulaminu „Złote zasady ekologicznego dzieciaka”, zbieranie pomysłów na wykorzystanie odpadków (plastiku, folii, kartonów itp.), quiz z nagrodami na temat życia w nowoczesnych świecie, tworzenie makiety wymarzonego miasta wraz z pokazem.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

W trosce o zwierzęta złamał prawo?

Wiosna Kresowa z Agatem

Wiosna Biedronia sprawdza i zapowiada

Głosy za strajkiem?

Sukces na turnieju

W Jeleniej Górze trwa kongres ratowników medycznych

Wszyscy za strajkiem

Start Rady Seniorów

Sonda

Czy wszystkie handlowe niedziele powinny wrócić?

Oddanych
głosów
122
Tak
60%
Jest dobrze, jak jest
16%
Nie
22%
Nie mam zdania
2%