MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Dziecięca moda w starym stylu

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Niedziela, 8 sierpnia 2010, 8:15
Aktualizacja: 8:16
Autor: Gabi
Fot. Gabi
W miłej atmosferze i przy burzy oklasków zakończył się w miniony piątek kolejny turnus półkolonii w CCK Przystani Twórczej w Cieplicach. Tym razem podczas emocjonującego tygodnia dzieci stworzyły zabawki i stroje z XIX wieku.

Najmłodsi mają za sobą wiele edukacyjnych wycieczek m.in. do Pałacu Łomnica. Zwieńczeniem wspólnych spotkań był pokaz mody. Na „wybiegu” pojawili się rycerze, księżniczki, jeden smok i wiele innych postaci. Stroje były kolorowe i bardzo pomysłowe. Przybyli rodzice i opiekunowie byli zachwyceni pomysłowością dziewcząt i chłopców.

Na zakończenie turnusu dzieci dostały dyplom, drobny upominek i coś słodkiego. Były bardzo zadowolone z prezentów i żałowały, że to już koniec turnusu.

Ostatnia wakacyjna przygoda z Przystanią Twórczą pod hasłem „Współczesność” zaczyna się w nadchodzący poniedziałek. W programie ustalenie regulaminu „Złote zasady ekologicznego dzieciaka”, zbieranie pomysłów na wykorzystanie odpadków (plastiku, folii, kartonów itp.), quiz z nagrodami na temat życia w nowoczesnych świecie, tworzenie makiety wymarzonego miasta wraz z pokazem.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

W obronie połączenia kolejowego

To jest już koniec...

Hojny festyn

Skrócone (przez upały) godziny pracy Urzędu Miasta

Na Szwedzkie Skały wysiłkiem (nie)małym

Wsparcie Straży Miejskiej

Kontrowersyjne nagranie nauczyciela

Przedwiośnie na rzecz LGBT

Sonda

Czy reklamy przy drogach i ulicach dekoncentrują kierowców?

Oddanych
głosów
1057
Tak
78%
Nie
18%
Nie mam zdania
4%