MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 6 czerwca
im. Danuty, Dominiki

Dzieci wrócą do odnowiongo przedszkola

Wiadomości: Kowary
Piątek, 22 maja 2020, 8:03
Aktualizacja: Sobota, 23 maja 2020, 9:45
Autor: WAC
Fot. UM Kowary
Wszystko wskazuje, że już w najbliższy poniedziałek (25.05) wznowi swoją działalność po dłuższej przerwie związanej z epidemią koronawirusa Przedszkole Publiczne w Kowarach.

Maluchy, które po weekendzie wrócą do nauki i zabawy w przedszkolu będą spędzać czas w nowo odnowionych pomieszczeniach.

Korzystając z przerwy w zajęciach, personel placówki odmalował jej klatkę schodową, szatnie i inne pomieszczenia. Dodatkowo przedszkolanki w tym czasie szyły maski, które trafiły do jednostek służby zdrowia.

Jeszcze dziś (22.05) pracownikom przedszkola zostaną wykonane testy na obecność koronawirusa - mówi burmistrz Kowar Elżbita Zakrzewska. - Jeśli wyniki będą negatywne, to placówka rozpocznie pracę w poniedziałek według zasad narzuconych reżimem sanitarnym.

Spośród rodziców i opiekunów 160 dzieci uczęszczających do przedszkola, chęć ponownego posłania ich do placówki zadeklarowało około 40.

Twoja reakcja na artykuł?

3
60%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
40%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Jak dojechać na Czarne?

Rozpoczęcie zajęć w kamiennogórskich szkołach

Ławeczka w darze od Liceum Plastycznego

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~Człowiek koń 22-05-2020 8:14
Kolejny przykład tego jak w sąsiednich biednych gminach dba się o podstawowe rzeczy!! Nasz Próżniak tylko czeka na odpowiedni moment aby coś zlikwidować w ramach „oszczędności”!! Trzeba organizować referendum i odwołać prezydenta i rade miasta!! Jest nadzieja dla Jeleniej góry ale prezydentem musi zostać senator Mróz lub Hubert Papaj!! Precz z Próżniakiem!!!
~efendi 22-05-2020 9:14
do: ~Człowiek koń (8:14)
Panie zmiłuj się nad nami ! Mróz lub Patataj . Jak nie ma różnicy to po co przepłacać ? Wystarczy jak Prózniak zmieni nazwisko na Mróz lub Patataj i bedzie OK :)
~Łebsko 22-05-2020 11:31
Może napiszcie coś o gminie Podgórzyn. Wójt taki chytry, mało mu i mało że zamyka szkoły na przekór kuratora. I nie jedną a dwie, tam to dopiero przekręt stulecia jest, urzędnicy tej gminy z nikim się nie liczą a mieszkańców mają w 4 literach.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Zakup laptopów do Zespołu Szkół we Wleniu

Sprawcy "złapani" przez fotopułapkę

Zmiana w dyrekcji SP 11

Kosić czy nie kosić?

Wkrótce nabór do ZSTiL  

Sonda

Pojawiają się głosy, że w związku z zaległościami w nauce, spowodowanymi pandemią, wszyscy uczniowie powinni powtarzać rok. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
739
Tak
25%
Nie
72%
Nie wiem
4%