MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Dzieci chwaliły festyn w Cieplicach

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 2 września 2013, 7:08
Aktualizacja: Wtorek, 3 września 2013, 7:09
Autor: Mea
Fot. Mea
– Jest super! – chwaliły dzieci uczestniczące we wczorajszym (01.09.) Mini Festynie Rodzinnym, który odbył się na Placu Piastowskim. Impreza promowała nową siedzibę Przystani Twórczej – Cieplickiego Centrum Kultury, która teraz znajduje się w Szkole Podstawowej nr 6, przy ul. Cieplickiej 74.

- Teatr Mała Bajeczka z Jeleniej Góry prowadził animacje dla dzieci. Były zabawy z chustą czy piłkami, puszczanie baniek mydlanych, tańce oraz zajęcia plastyczne o tematyce, konkursy, malowanie masek gipsowych – mówił Wojciech Gąsowski z Przystani Twórczej.

- Celem festynu jest poinformowanie dzieci i ich opiekunów o naszej nowej siedzibie oraz zaproszenie ich do uczestniczenia w naszych warsztatach artystycznych – dodał.

– Fajnie jest, wszyscy są weseli, tańczą, bawią się. Gdybym był młodszy chętnie bym się przyłączył – mówił nastoletni Artur z Poznania, który przyglądał się festynowi.

- Są ciekawe konkursy, rozdają cukierki, futrzaki prowadzą tańce i zabawy z kulkami oraz chustą. W moim mieście nie ma takich festynów dla dzieci – mówił Kacper z Niemiec, który przyjechał do rodziny w Jeleniej Górze.

Rodzice również byli zadowoleni z imprezy i chcieliby, by podobne festyny były organizowane w Cieplicach cyklicznie. –Mój synek bierze udział w konkursach i zabawach integracyjnych. Dzieci świetnie się bawią, jest to dobra inicjatywa. Oby więcej takich pomysłów – twierdził Andrzej Jaworski z Jeleniej Góry.

Ogłoszenia

Czytaj również

Ojcowie górą!

Przebudowa Nadbrzeżnej już wkrótce...  

Wypadek w Radomierzu

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~Dino 2-09-2013 8:03
Super tylko cały czas za mało tych imprez w Jeleniej Górze w czasie wakacji
~Alicja.1 2-09-2013 15:26
Dzisiejsze pojęcie teatr ?
~kajao 2-09-2013 21:14
Tak Alicjo, dziś niestety każdy sie może nazwać TEATREM, nawet takie dwie panie, które o nim zielonego pojęcia nie mają :( smutne to niestety ale prawdziwe :( Pozdrawiam KaJa
~ojciec 3-09-2013 9:59
Moje dzieci były i wróciły. I nie chwaliły. Wręcz przeciwnie.
~mama asi 3-09-2013 15:38
narzekac kazdy potrafi.. moje dzieci tez byly i super impreza! nie przejmujcie się dziewczyny opiniami kogoś kogo tam nie było :) Pozdrawiam.
~rodzic i dzieci 21-10-2013 9:06
rzeczywiście super 36 zdjęć z kolorowym materiałem- kilkoma balonikami i - teatr? gdzie ten teatr!!! NORWIDA CZY ANIMACJI z Cieplic- co to jest ? :)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Procesja na Zabobrzu

Andrzejewska i portrety

Kontrowersyjne nagranie nauczyciela

Inauguracja "Bezpiecznych wakacji"

Będzie nowe boisko przy Dwójce

Sonda

Czy reklamy przy drogach i ulicach dekoncentrują kierowców?

Oddanych
głosów
1275
Tak
78%
Nie
17%
Nie mam zdania
4%