MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Dzieci bawiły się z Nickiem Sinclairem

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 2 czerwca 2015, 7:45
Aktualizacja: Środa, 3 czerwca 2015, 6:59
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemo
Dzień Dziecka (1.06) w Zdrojowym Teatrze Animacji w Cieplicach upłynął pod znakiem gali charytatywnej „VIP–y dzieciom”. Gwiazdą wieczoru był amerykański wokalista Nick Sinclair, który od 2007 roku przebywa w Polsce.

Impreza organizowana przez Fundację „Bliżej Gwiazd” zgromadziła na widowni wiele dzieci, które tego dnia obchodziły swoje święto. Zanim na scenie pojawił się finalista programu Fabryka Gwiazd, swój talent wokalny zaprezentował Paweł Orłowski – artysta fundacji, który rozpoczął galę wykonaniem utworu „What a wonderful world” w duecie z Tadeuszem Wnukiem. Następnie na deskach cieplickiego teatru pojawili się wywołani przez prowadzącego Jana Łucia najmłodsi uczestnicy Akademii Młodych Artystów: Oliwia Stefaniak, Kalina Śmiałek, Zuzia Budyka, Małgosia Mosoczy, Zosia Sobaszek, Magda Adamczak oraz Oliwia Wójcik.

Niewątpliwie imprezę „rozkręcił” Nick Sinclair, który po wykonaniu kilku utworów zaprosił dzieci na scenę i zabawy nie było końca. Amerykański wokalista, który po przyjeździe do Polski w 2007 r. śpiewał m.in. w chórze Natalii Kukulskiej i jazzbandu Karimski Club, w 2008 r. był w piątce finalistów programu Fabryka Gwiazd. Wspólną zabawę zakończyło rozdawanie autografów oraz pozowanie do zdjęć.

Ogłoszenia

Czytaj również

Teatry uliczne już za trzy tygodnie

Radni KO za podwyżkami

Wędrówka na Grodną

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~widz. 2-06-2015 9:19
Super dzieciaki, fundacja, organizatorzy, wolontariusze i NICK☺ Super impreza☺
~;) 4-06-2015 12:14
Piszę się: Nick Sinckler ;) Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wokół wotum zaufania

Kto dyrektorem teatru?

PiS apeluje do mieszkańców

Młodzi muzycy doskonalili warsztat

Dużo drożej za śmieci

Sonda

Czy mnożenie rządowych programów plus ma sens?

Oddanych
głosów
465
Tak
21%
Nie
77%
Nie mam zdania
2%