MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Działa kino niszowe w budynku dworca

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Środa, 15 lutego 2012, 8:20
Aktualizacja: 8:21
Autor: Petr
Z okazji walentynek w kinie uruchomionym wczoraj w klubie muzycznym Orient Express w dawnym budynku dworca PKP w Jeleniej Górze odbyła się pierwsza projekcja filmowa. – Na święto zakochanych zaserwowaliśmy naszym klientom „Bonie & Clyde”. Cóż, pierwsze koty za płoty – mówi Marcin Kaźmieruk, kinooperator.

O tym, że w Orient Expressie w Jeleniej Górze ruszy kino podobne do małych, niszowych kin, które od lat funkcjonują ciesząc się wielką popularnością w pubach i klubach w największych miastach w Polsce, pisaliśmy już wcześniej na łamach Jelonki.com. Zgodnie z zapowiedzią – pierwsza projekcja w dawnym budynku dworca PKP odbyła się wczoraj, tj. 14 lutego z okazji walentynek.

– Na pierwszy ogień „Bonie & Clyde”. Najpierw krótka prezentacja bohaterów, potem seans i krótka dyskusja na zakończenie. Jak było? Cóż, pierwsze koty za płoty. Przyszło kilkanaście osób, teraz czekamy, że będzie ich więcej – mówił nam Marcin Kaźmieruk.

Kolejna projekcja w kinie Orient Express odbędzie się w środę za dwa tygodnie. Jaki film będzie można obejrzeć przy lampce wina, kuflu piwa, kawie, ciastku i innych przekąskach? – Morderstwo w Orient Expressie. Później będziemy puszczali to co zażyczą sobie kinomaniacy. Piszcie do nas, postaramy się sprostać waszym oczekiwaniom – dodaje M. Kaźmieruk. Więcej informacji: blog.orientexpress.jgora.pl.

Ogłoszenia

Czytaj również

Udany Piknik Strzelecki

Jeleniogórzanka z szansą na tytuł Miss Polski

Pożegnalna wystawa braci Osipików

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~ 15-02-2012 8:57
z tego co mi wiadomo i co widzę przez okno to dworzec PKP nadal istnieje
~upss 15-02-2012 13:06
Vabank!!!! :)
~:) 16-02-2012 19:30
głębokie gardło, tylko nie po niemiecku
~;) 16-02-2012 21:21
chyba kilka
~mano mano 20-02-2012 19:46
"Midnight express"!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Stoi kolej na Kopę

Wypadek przy baniakach  

Teraz lepiej widać

Studium na początek

Koniec remontu drogi w Zachełmiu

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
114
Tak
63%
Nie
35%
Nie wiem
2%