MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Niedziela, 12 lipca
im. Weroniki, Jana

„Dwójka” na nartach biegowych

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 4 kwietnia 2018, 9:12
Autor: SP 2
Fot. Użyczone/SP 2
Uczniowie klasy sportowej ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Jeleniej Górze wraz z opiekunami: wicedyrektorem szkoły, wychowawcą klasy, nauczycielem wychowania fizycznego oraz rodzicami wyjechali do Jakuszyc na narty biegowe.

Większość dzieci pierwszy raz miała na nogach biegówki, jednak dzielnie sobie radziła pokonując bardzo sprawnie trasę. Co prawda zabrakło słoneczka, ale warunki śniegowe były wyśmienite. Trasę do schroniska Orle pokonano bardzo szybko.

Przy schronisku młodzi sportowcy posilili się samodzielnie upieczonymi nad ogniskiem kiełbaskami, które smakowały wszystkim znakomicie. Uczniowie byli zadowoleni z wyjazdu, zaś organizatorzy liczą, że dzięki temu uczniowie będą się pojawiać w Jakuszycach częściej, doskonaląc jazdę na nartach biegowych.

Wycieczkę udało się zorganizować dzięki uprzejmości dyrektora Szkoły Podstawowej nr 15 w Jeleniej Górze - Zbigniewa Stępnia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Nabór do szkół ponadpodstawowych  

Pszczeli projekt KPN

Szansa na remont "zameczku"

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~ping-pong 4-04-2018 11:09
"Większość dzieci pierwszy raz miała na nogach biegówki" - i to jest tragedia....
~rex 4-04-2018 13:51
i co z tego po co o tym pisać
~ 4-04-2018 19:39
Ważne, że Dzieci dobrze się bawiły i chcą to jeszcze powtórzyć :) , a szkoła umożliwiła im poznanie biegówek. Może to będzie ich początek przygody z Jakuszycami.
~do ping - pong 4-04-2018 21:50
Jaka tragedia? Lepiej późno, niż wcale. Dla Ciebie może to i dramat, jak d..ska z fotela nie podnosisz. Niebawem pójście po piwo do lodówki będzie dla Ciebie nie lada wyczynem... Fajna szkoła, dobrze, że organizuje dzieciakom różne formy aktywności i wykracza poza ławkę szkolną. Jednak nie wszyscy to doceniają. Jak to dla Ciebie tragedia to zaproponuj coś, a nie krytykuj....

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Radosna edukacja w przedszkolach

Wakacje czas zacząć!

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Nowa rektor w KPSW

Tak nie wolno parkować!

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
361
Tak
47%
Nie
40%
Nie wiem
13%