MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Dwie osoby zginęły pod autobusem z Jeleniej Góry

Wiadomości: JELENIA GÓRA/ KRAJ
Niedziela, 21 grudnia 2008, 12:00
Aktualizacja: 21:21
Autor: TEJO
Dwie starsze kobiety zginęły, a trzecia trafiła do szpitala po tym, jak potrącił je autokar z zawodniczkami jednego z klubów sportowych w Jeleniej Górze.

Do tragedii doszło w miejscowości Biała w Łódzkiem. – Według policji trzy kobiety w wieku 74, 76 i 82 lat zostały uderzone przez autobus na przejściu dla pieszych. Autokarem jechały zawodniczki jednego z klubów sportowych z Jeleniej Góry – podał portal Onet.pl

W wyniku odniesionych obrażeń dwie kobiety zmarły; trzecia trafiła do szpitala. Jak poinformowała policja, badanie alkomatem wykazało, że kierowca autobusu był trzeźwy; pobrano jednak od niego krew do badania – czytamy w doniesieniu wspomnianego medium.

Ogłoszenia

Czytaj również

Wycieczka w urodziny mistrza

Tu też ryzykują życie?

ZNP do maturzysty: "Proszę zmienić szkołę"

Komentarze (13) Dodaj komentarz

~despota 21-12-2008 13:58
Ale się redakcja wysiliła , może by tak więcej szczegółów , wiem że na pewno nie były to dziewczyny z CARLOSa wiec KTO???
~onet 21-12-2008 15:22
<i> proszę czytać wyraźnie - jest napisane skąd </i>
~xyz 21-12-2008 16:08
Czyżby to był autobus z firmy Tom-Tur?
~lolman 21-12-2008 16:26
AzS Finewpharm dzisiaj ra w Pabianicach :PP a to kolo łodzi ;] a wypadek w łodzkim ;]
~Kibic 21-12-2008 16:31
Koszykarki Finepharm AZS KK JG. To nie był autobus z firmy TOM-TUR tylko SZELUX. Współczucia dla rodzin zmarłych kobiet:( szkoda, że tak się wydarzyło i to wszystko przed Świętami. Mocny niefart..
~ksk 21-12-2008 16:39
gratulujemy sprawnej i rzetelnej informacji...
~ja 21-12-2008 16:45
byly to dziewczyny z Kolegium i przewoznikiem byl Szelux
~ale styl 21-12-2008 19:32
Autobusy z Jeleniej Góry to mordercy tak wynika z tytułu.
~ewa 21-12-2008 20:21
Współczuję rodzinom! Taka tragedia. I to przez autobus! Ludzie! Uważajcie na drogach - chyba nie chcecie, aby z Waszej winy ktoś spędził świeta bez swoich najbliższych?
~warszawiak 21-12-2008 20:43
W Jeleniej Górze ginie podobno najwięcej pieszych w skali kraju i to na "zebrach". Macie wyjatkowo leniwego prezydenta !!!
~Krycha 21-12-2008 21:54
<i> przepraszam, ale nie widzę związku z artykułem </i>
~_nati_ 21-12-2008 22:19
policja raczej nie jest medium informacyjnym, bo przypuszczam, że o takie chodzi... zwykło się ją określać raczej za pomocą nomenklatury dotyczącej służb mundurowych. medium doniesienia? a może chodzi o rzecznika prasowego? hm..., więcej precyzji wypowiedzi...
barrypost 21-12-2008 22:41
bardzo leniwy prezydent.Dopiero coś robią gdy dojdzie do kilku tragedii w jednym miejscu.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Pociągiem pojedziemy do Skalnego Miasta

Wsparcie strajkujących

Porażony prądem na słupie energetycznym

Święto ulicy 1 Maja – dlaczego warto wziąć w nim udział?  

Protest oświaty

Sonda

Czy wszystkie torby foliowe powinny być płatne?

Oddanych
głosów
718
Tak
66%
Nie
31%
Nie wiem
3%