MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 14 lipca
im. Kamila, Marcelina

Dwa medale Pauliny Kaczorowskiej

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 9 grudnia 2010, 16:55
Aktualizacja: Sobota, 11 grudnia 2010, 17:04
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Srebro i brąz – to dorobek zawodniczki Chojnika Jelenia Góra wywalczony podczas VII edycji Międzynarodowego Festiwalu Warszawskiego w badmintonie. W turnieju, który odbył się w miniony weekend oprócz Polaków wzięli udział także zawodnicy z Ukrainy, Słowacji, Białorusi.

Klub z Jeleniej Góry reprezentowali w kategorii młodzik/młodziczka – Oliwia Socha, Kamil Słupek, Piotr Gajda oraz Łukasz Cimosz, w kategorii junior/juniorka młodsza – Paulina Kaczorowska, Klaudia Socha, Jędrzej Nowak, Piotr Martyński, Arkadiusz Słupek oraz w kategorii junior/juniorka – Melania Kozdra, Wojciech Cerazy, Bartosz Paszkowski, Michał Szymczak.

Bardzo dobry występ zanotowała nasz eksportowa zawodniczka Paulina Kaczorowska zajmując wraz z Jakubem Szukałą (UKS Orkan Przeźmierowo) drugie miejsce w grze mieszanej oraz trzecie w grze pojedynczej. Jest to duży sukces naszej młodej badmintonistki, która przynosi wiele zadowolenia trenerowi Adamowi Słomce.

Po raz kolejny Paulina zanotowała świetny występ cieszę się z jej gry i patrzę z optymizmem w przyszłość. Zadowolony jestem dodatkowo z postawy Wojtka Cezarego, który pokazał się z bardzo dobrej strony przegrywając awans do półfinału gry pojedynczej juniorów, po bardzo zaciętym 3 setowym pojedynku z reprezentantem Polski – powiedział nam trener jeleniogórskich zawodników Adam Słomka. – Zadowolony również jestem z pozostałych podopiecznych, którzy zajęli miejsca w ścisłej „16” w swoich kategoriach wiekowych – dodał.

Ogłoszenia

Czytaj również

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Spragnieni rywalizacji wrócili na tor w Siedlęcinie

Guwer: To będzie profesjonalny skatepark treningowy

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~$$$$$$$$$ 13-12-2010 13:19
Trochę małych poprawek trzeba wnieść ponieważ, Paulina Kaczorowska w grze pojedynczej zajęła miejsce 5-8, można to sprawdzić na www.badminton.pl zakładka wyniki!!
~:) 13-12-2010 15:50
"Zadowolony jestem dodatkowo z postawy Wojtka Cezarego..." Chyba Cerazego a nie Cezarego. :P

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Janowiczanie znów z medalami

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Politycy komentują wynik wyborów

Sięgnęli po medale w siatkówce plażowej

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
713
Tak
46%
Nie
40%
Nie wiem
13%