Sobota, 2 lutego 2008, 13:12
Aktualizacja: 13:14
Autor: JEN
Nie było mocnych na Karolinę Konsur, która w tym meczu zdobyła 12 bramek
Juniorki Finepharm Carlos wygrały dzisiaj drugi mecz w ramach ćwierćfinałów mistrzostw Polski juniorek rozgrywanych w hali przy ul. Złotniczej, pokonując wysoko Spartakus Otmuchów 43:27.

Rywalki tylko w pierwszej połowie stawiały opór gospodyniom, prowadząc nawet 2:0 w 2 min. Przewagę przyjezdne utrzymywały do 15 min., kiedy było 9:8 dla nich. Dopiero od wyrównania przez Finepharm Carlos w tej samej min. na 9:9 jeleniogórzanki przeszły do kontrataku i pierwszą część meczu wygrały 20:15. W drugiej połowie gry wyraźnie dominowały i rozgromiły przeciwniczki.
W tym meczu nie wystąpiła Sabina Kobzar, która pojechała z drużyną seniorek do Szczecina na mecz Łącznościowcem.

Finepharm Carlos - Spartakus Otmuchów 43:27 (20:15)

Finepharm Carlos: Szalek, Kozłowska, Baranowska – Konsur 12, Buklarewicz 9, Rykaczewska 7, Muras i Łoniewska po 4, Tajerle 3, Romanów 2, Michalska i Marceluk po 1.

W drugim meczu Sparta Gubin pokonała MKS Zgierz 31:23 (11:12).

Jutro w niedzielę (3 lutego) o godz. 12.30 nasze dziewczyny zmierzą się ze Spartą Gubin. Wynik tego meczu zadecyduje o zdobyciu przez jedną z drużyn pierwszego miejsca w turnieju.