MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Drugi singiel zapowiadający solowy krążek Kasi Grabowskiej

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 8 października 2012, 8:12
Aktualizacja: 18:48
Autor: Elster
Fot. Hot Music Group
„Best shot” to już drugi singiel rodowitej jeleniogórzanki Kasi Grabowskiej. Utwór zapowiada pierwszy, solowy album artystki. Płyta ukaże się nakładem wydawnictwa HQT Music Group.

Od kilku tygodni w serwisie Youtube można oglądać materiał z planu zdjęciowego do teledysku, jaki Kasia Grabowska nagrała do piosenki „Best shot”. Utwór jest drugim, po „Silna” (teledysk został nakręcony na początku kwietnia br. w Hiszpanii), singlem z debiutanckiej płyty pochodzącej z Jeleniej Góry piosenkarki.

Kasia Grabowska zdobyła popularność w Polsce dzięki występom w muzycznych talent-show. Wygrała programu TVP2 „Szansa na sukces” śpiewając przebój zespołu Brathanki „Gdzie ten, który powie mi”. Zachwycała potem ubliczność i jurorów swoim wykonaniem różnorodnych utworów w programach TVP2: „Bitwa na głosy” ze zwycięską grupą Piotra Kupichy i „The Voice of Poland” oraz TVN „X Factor”.

Występuje od trzynastego roku życia. Jest jedynaczką. Przyszła na świat w 1983 roku w Jeleniej Górze, gdzie uczęszczała do Szkoły Podstawowej nr 14 (obecnie Zespół Szkoły Podstawowej nr 7 i Gimnazjum nr 2). Jej przygoda ze śpiewem zaczęła się w jeleniogórskim Młodzieżowym Domu Kultury, od przeglądów muzycznych (brała udział w festiwalach ogólnopolskich) i uczestnictwa w zespole wokalnym. Ukończyła Studium Piosenkarskie im. Czesława Niemena w Poznaniu oraz studia pedagogiczne w Warszawie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Pełzająca sztuka

Kontrowersyjne nagranie nauczyciela

Rój pszczół na 1 Maja

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~Koneser 8-10-2012 13:13
Grosza bym od niej nie wziął...
~facepalm 9-10-2012 10:25
do autora: każdy wyraz w tytułach utworów w jęz. angielskim piszemy Wielką Literą

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Partnersko i kulturalnie

Upalne Janowianki

Trawnik to nie parking

Przedwiośnie na rzecz LGBT

Święto miasta trwa

Sonda

Czy reklamy przy drogach i ulicach dekoncentrują kierowców?

Oddanych
głosów
876
Tak
78%
Nie
18%
Nie mam zdania
4%