MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Drugi mecz i drugie zwycięstwo

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 10 października 2013, 16:47
Aktualizacja: 16:48
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Kadetki MKS–u MOS Karkonosze Jelenia Góra nie zwalniają tempa. Po bardzo ciężkim i wyczerpującym boju nasze zawodniczki pokonały rywalki ze Szprotawy 60:50.

- Pierwsza połowa była bardzo nerwowa z obu stron, nasz zespół grał lepiej, ale nie potrafił tego udokumentować punktami, raz za razem pudłując z bardzo prostych sytuacji. Efektem tego była tylko trzypunktowa przewaga do przerwy. Po przerwie zespół gości postawił strefę w obronie, z którą jeszcze sobie nie radzimy. Po trzeciej kwarcie mieliśmy cztery punkty straty. W czwartej odsłonie nasze dziewczęta w końcu się przebudziły i oprócz punktów spod kosza, dały też punkty z obwodu. Ostatecznie nasz zespół wygrał po zaciętej walce 60:50 prezentując konsekwentną grę. Martwi fakt, że w zespole z Jeleniej Góry nie wszystkie zawodniczki wyszły na parkiet. Osobiście boję się jeszcze w takich meczach wypuszczać zawodniczki bez ogrania. Myślę, iż niektóre zawodniczki w głowach jeszcze nie są w stanie sprostać takim meczom, ale wszystko przed nami - wyznał trener Marcin Markowicz.

MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra – UKS Jedynka KS Szprotawa 60:50 (13:8, 13:15, 13:20, 21:7)

Punkty: Stefańczyk 16, Kobus 12, Polowczyk 12, Kryszpin 10, Kwietoń 10, Ratajczak, Korwin-Piotrowska, Bogacz, Wielogórska, Szczepańska, Kuczaj, Machacz

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Radny KO: Szyszko już, a kiedy reszta?

Wypadek przy sądzie

Stop marginalizacji średnich miast

Była gala z nagrodami

Kto do Sejmu? (aktualizacja)

Wybory: Zwycięstwo PiS

Będzie referendum w Jeleniej Górze?

Nagrody dla nauczycieli

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
677
Tak
14%
Nie
66%
Nie wiem
21%