Druga porażka Kolegium

Poniedziałek, 17 października 2005, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 6 lutego 2006, 16:17
Autor: marek
Nie wiedzie się koszykarkom AZS Kolegium Karkonoskie. W niedzielę przegrały z AZS Azoty-Meblotap Chełm. To druga porażka Kolegium od początku rozgrywek ekstraklasy. Ale na początku meczu nic nie zapowiadało porażki 64-67.

Nie pomogła nawet siedmiopunktowa, w pewnym momencie, przewaga Kolegium. Nie pomogła nawet najskuteczniejsza zawodniczka Kolegium Magdalena Gawrońska, która zdobyła 16 punktów. Zawodniczki przeciwniczek wrzucały do kosza jakby grały z nut, ale jeszcze na 36 sekund przed ostatnim gwizdkiem był remis, po 64 punkty. Nadzieje rozwiał rzut za trzy punkty co skończyło się przegraną Kolegium o tyle właśnie punktów.

W pierwszej kwarcie zawodniczki Kolegium skutecznie powstrzymywały zawodniczki z Chełma, a same wielokrotnie celnie rzucały do kosza przeciwniczek. W drugiej kwarcie zawodniczki Kolegium zdobyły trzypunktową przewagę. W trzeciej przewaga stopniała do jednego punktu straty, ale nadal nie było powodów do obaw. Niestety w ostatniej kwarcie dziewczyny z Jeleniej Góry zaprzepaściły szansę na zwycięstwo, podonie jak tydzień temu w meczu z Cukierkami Odra Brzeg.

W najbliższej kolejce jeleniogórzanki zagrają na wyjeździe z Wisłą Kraków.