MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Drollsi w Wieży

Wiadomości: Siedlęcin
Wtorek, 5 sierpnia 2008, 16:57
Aktualizacja: 17:14
Autor: Ania
17 sierpnia o godzinie 16. w zamkowej wieży mieszkalnej w Siedlęcinie wystąpi zespół Drolls. Jest to nie lada gratka dla miłośników kultury średniowiecza, tym bardziej, że ten zespół rzadko koncertuje w Polsce.

- Rosyjski zespół, śpiewający muzykę średniowiecza i renesansu z pewnością zainteresuje fanów muzyki i kultury dawnej – występy Drollsów to nie tylko muzyka, ale wyreżyserowane przedstawienia – mówi Agnieszka Matysiak, kierownik obiektu. Należy wiedzieć, że celem zespołu jest ukazanie średniowiecza w innym świetle niż dotychczas. Przedstawianie go jako epoki mroku i zabobonów jest fałszem i współczesnym zabobonem. Na stronie internetowej zespołu czytamy, iż wykonawcy starają się udowodnić, że mimo upływu lat człowiek wciąż jest taki sam.

Drollsi przyjadą do Siedlęcina po koncercie w Chudowie, zorganizowanym przez Fundację Zamek Chudów, w ramach Jarmarku Średniowiecznego. Warto więc zarezerwować czas 17 sierpnia i przyjechać do Siedlęcina, żeby choć na chwilę przenieść się do odległych czasów, pełnych niezwykłych wydarzeń i walczących rycerzy.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Country pod Śnieżką

Lech Wałęsa w Świeradowie Zdroju

Akcja Segregacja

PiS ujawnił listy kandydatów

Odpust na szczycie

W obronie zwierząt

Sztuka w pałacach i nowi ambasadorzy

W Karpaczu działo się!

Sonda

Czy poprzez budżet obywatelski mieszkańcy powinni mieć coraz większy wpływ na miejskie inwestycje?

Oddanych
głosów
413
Tak
87%
Nie
9%
Nie mam zdania
4%