MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 3 sierpnia
im. Lidii, Nikodema

Droga na krajowej "trójce" w Maciejowej nadal zamknięta

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 28 lipca 2012, 15:53
Aktualizacja: 18:53
Autor: red
0 godzinie 15.00 ruch na krajowej "trójce" w Maciejowej miał być otwarty. Jednak nadal obowiązują objazdy. Poinformujemy, kiedy przeprawa, na której był kładziony asfaltowy dywanik, będzie znów przejezdna. Przypomnimy. Ze względu na hałas, jaki powodował przejazd aut po deskach nawierzchni tymczasowego mostu, miasto zdecydowało się sfinansować pokrycie jej asfaltem.

Ogłoszenia

Czytaj również

Pomoc od partnerów

Koleją do Karpacza i Kowar – studium gotowe

Chodnik z Karola Miarki gotowy

Komentarze (10) Dodaj komentarz

~oooo 28-07-2012 16:23
ciekawe czy to pomoże? Hałas robią drewniane bale (nie deski) bo nie ma izolatorów pod nimi na stalowej konstrukcji - to będzie nadal pracować i nadal stukać ale może ..... pomoże. Zawsze to po dywanie chodzi się ciszej choć strop skrzypi nadal..
~ppffff 28-07-2012 16:58
zaleją asfaltem, to spokój na następne 12 lat będzie...
~kosss 28-07-2012 17:45
Szykujcie sie lepiej na ostra burze, za jakies 2 godz maks, z Czech idzie niezla sieczka.
~andrusek 28-07-2012 17:50
Jestem pod wrażeniem...sobota rano tłumy walą do jelonki albo przez jelonke dalej a tu jakiś mądruś zamyka drogę i ma to w du... bo wpadł na genialny pomysł ,że przy 30 paro stopniowym upale będzie kładł asfalt na "ruchomym " moście , niech se w domy na panelach posadzkę samopoziomującą położy ,d.e.b.i.l ,jak ktoś już trafnie zauważył trzeba było położyć pod te dechy izolacje akustyczną ,a od góry w miejscu kontaktu z szyną stabilizującą nawet kawałek gumy i było by po problemie .A jak już chodzi o kładzenie asfaltu można to było zrobić wieczorem i w nocy mieszkańcom jest już obojętnie czy nie śpią przez klekot desek czy maszyn :)
~bobas 28-07-2012 17:59
Caly czas tylko narzekanie,a kto mowil ze bedzie cicho mowiono ze most bedzie odbodowany.
~12sqanda 28-07-2012 18:38
a gdyby tak ktoś normalnie pomyslał i ten asfald w porze nocnej wylal na ten most to co? nie da się czy jak..... o ile wiem to takie < drobnostki > w Japoni to wlasnie robią w nocy żeby zminilizowac utrudnienia w ruchu , no cóz My jestesmy tylko drugą Japonia
~looker 28-07-2012 18:45
nie złość się! Ci od kładzenia asfaltu w JG mają specjalne przywileje, nawet jak ma być zaraz zerwany, to też kładą, bo jak jest kasa, to trzeba się o nią zatroszczyć i to się nazywa GOSPODARNOŚĆ, a nie to aby mało wydawać, albo oszczędzać, a w ogóle to o czym mowa? Kładą i już!
~Tromk 28-07-2012 18:54
Jeśli będzie robił to SIEDLĘCIN to na jesień trza będzie kłaść nowy asfalt!!!
~Toja! 28-07-2012 19:09
Po 14-ej jechałem autem z Jel.Góry w kierunku Wrocławia.W Grabarowie stał policjant i zawracał podróżnych na objazd przez Wojanów.Na pytanie co się stało,dlaczego ? Odpowiedział : bo się most zawalił. Co za bzdura,beznadzieja.Miej tu zaufanie do "władzy".
~DO TOJA 29-07-2012 22:54
Rano policjanci byli mili i sympatyczni .Powiedział mi ,że objazd przez Wojanów i koło pałacu w lewo. Znaków "objazd” nie było i jechałem jak Bóg mnie prowadził Trzcińsko, Bobrów i jego mosteczki przez Bóbr do Janowic Wielkich . 30 lat temu jechałem tą ścieżynką koło papierni. Chłodek pośród drzew, a po prawej zakola Bobru. Gdyby podano w którym miejscu nie ma mostu to pojechałbym przez Dabrowicę ale ciuli w drogówce wandzlowskiej nie brakuje a znaki drogowe to już aluminium nie blacha i patyk. Zamiast znaku jest policjant na"patelni" asfaltowej, zapewne odwodniony i z udarem. To był sprawdzian wytrzymałości i zdyscyplinowania Polaków za kierownicą na wypadek ataku kosmitów by świsnąć cement jak we wcześniejszych budowach mostków w Maciejpowej. Ćwiczenie cierpliwości i służalczości.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

"Parkingi" (wciąż) na chodnikach

Śmierć na żwirowni

Nie ma rady na wandali?

Ratunek ze śmigłowcem

Strażacy kontra barszcz Sosnowskigo

Sonda

Od nowego roku szkolnego w liceach i technikach obowiązkowym przedmiotem będzie łacina. Czy to jest potrzebne?

Oddanych
głosów
505
Tak
18%
Nie
77%
Nie wiem
5%