Zalogowanych: 15

Superliga: Dotkliwa porażka szczypiornistek KPR–u w Lublinie

Niedziela, 22 stycznia 2012, 21:40
Aktualizacja: 21:42
Wicemistrzynie Polski piłkarki ręczne SPR–u Lublin nie miały większych problemów z pokonaniem na własnym parkiecie KPR–u Jelenia Góra. Faworytki wygrały 44:24.

Od początku mecz układał się po myśli gospodyń, które w 4. minucie wyszły na powadzenie 3:2 i nie oddały już go do końca pojedynku. Rywalki stopniowo powiększały dystans i na przerwę obie ekipy schodziły przy stanie 20:13 dla miejscowych. Po przerwie nasze zawodniczki nadal nie były w stanie nawiązać równorzędnej walki z ekipą SPR-u przegrywając ostatecznie 24:44.

SPR Lublin – KPR Jelenia Góra 44:24 (20:13)