Zalogowanych: 19

I-liga koszykarek: Domeny.PL po raz drugi nie do przejścia

Sobota, 4 grudnia 2010, 18:00
Aktualizacja: Wtorek, 7 grudnia 2010, 15:35
Kolejną porażkę zapisały na swoim koncie I–ligowe koszykarki Finepharmu Karkonoszy Jelenia Góra. W pierwszym spotkaniu rundy rewanżowej jeleniogórzanki przegrały na wyjeździe z Domenami.PL Siemaszka 45:66.

Pierwsza kwarta była wyrównana gospodynie wygrały 13:11, w drugiej odsłonie zaznaczyła się już jednak wyraźna przewaga rywalek, które wygrały tą partię 18:5 i całą pierwszą połowę 31:16. Po zmianie stron miejscowe kontrolowały wynik wygrywając ostatecznie 66:45. Po raz kolejny naszym największym problemem była kiepska skuteczność rzutów z gry – 26%.

Domeny.PL Siemaszka – Finepharm Karkonosze Jelenia Góra 66:45 (13:11, 18:5, 18:14, 17:15)

Karkonosze: Pawlukiewicz (12), Piwowarczyk (10), Kowalczyk (8), Myćka (6), Gomołysek (5), Kowiel (2), Podgajna (2), Łuczak, Krawczyszyn-Samiec, Iwanowicz, Szczęśniak