MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Dołącz do „Młodych Duchem” w Przystani Twórczej

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 13 stycznia 2017, 8:04
Autor: P–T
Fot. Organizator
Ciekawe i oryginalne spotkania Klubu Seniora „Młodzi Duchem” dla osób w wieku 50+ odbędą się w Przystani Twórczej – Cieplickim Centrum Kultury w Jeleniej Górze. Wstęp wolny.

Już 18 stycznia 2017 r. o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie pod hasłem „Co to jest kino” z Waldemarem Wilkiem, który opowie o początkach kina na świecie. Odbędzie się emisja francuskiego filmu krótkometrażowego „Podróż na księżyc” z 1902 r. (reż. Georges Méliès) w Przystani Twórczej – Cieplickim Centrum Kultury w Jeleniej Górze. Wstęp wolny.

Kolejne spotkania Klubu Seniora „Młodzi Duchem”:
- 25.01.2017r. godz. 16.00 - Prelekcja Stanisława Firszta na temat historii „Pawilonu Norweskiego” w Przystani Twórczej – Cieplickim Centrum Kultury w Jeleniej Górze. Wstęp wolny.

- 04.02.2017r. (SOBOTA) godz. 16.00 – Wieczór autorski Agaty Szmigrodzkiej w Przystani Twórczej – Cieplickim Centrum Kultury w Jeleniej Górze. Wstęp wolny.
Nie tylko mistrzyni tańca, ale również pisarka Agata Szmigrodzka będzie gościem Klubu Seniora. Uczestnicy spotkania poznają jej twórczość oraz będą mieli okazję porozmawiać o książce „Trocek Pocieszka” i nie tylko. Odbędzie się pokaz tańców orientalnych i flamenco, koncert Zbigniewa Stefańskiego i Wojciecha Michalskiego (autorów muzyki do tekstów Agaty Szmigrodzkiej i wykonawców piosenek) oraz czytanie tekstów artystki przez uczestników spotkań Klub Seniora "Młodzi Duchem".

- 08.02. 2017r. godz.16.00 – „Kino Gatunków” - spotkanie z Waldemarem Wilkiem, który opowie o pierwszych gatunkach kinowych. Odbędzie się emisja filmu „Wielki napad na pociąg” z 1902 r. (reż. Edwin Porter) w Przystani Twórczej – Cieplickim Centrum Kultury w Jeleniej Górze. Wstęp wolny.

Ogłoszenia

Czytaj również

Parkingi: ważne plany

Dawne szlagiery brzmiały w Muflonie

To był bajkowy koncert

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Ja 13-01-2017 18:45
... Bardzo ładnie.ale gdy nie jesteśmy z okolic,,, jak podązyc za tym co nam,, oferują,,,,

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Ostatni absolwenci

Skrócone (przez upały) godziny pracy Urzędu Miasta

Kontrowersyjne nagranie nauczyciela

Wystawa w Książnicy Karkonoskiej  

Przedwiośnie na rzecz LGBT

Sonda

Czy reklamy przy drogach i ulicach dekoncentrują kierowców?

Oddanych
głosów
991
Tak
78%
Nie
18%
Nie mam zdania
4%