MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Dobry występ Mastersów w pływackich Mistrzostwach Polski

Wiadomości: Warszawa
Piątek, 1 czerwca 2012, 0:30
Aktualizacja: 0:31
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Bardzo dobrze zaprezentowali się pływacy z klubu Just Swim Jelenia Góra na Letnich Otwartych Mistrzostwach Polski w Pływaniu w Kategorii Masters, które odbyły się w dniach 26–27 maja na 50–metrowej pływalni „Wodny Park Warszawianka” w Warszawie

Przez trzy dni rywalizowało 86 klubów z Polski i z Europy. Barw Just Swim Jelenia Góra broniło dwóch zawodników, niestety kilku zawodników nie mogło wziąć udziału w mistrzostwach z powodu różnych planów rodzinnych. Mastersi Just Swim nie zdobyli medalu, ale poprawili swoje rekordy życiowe i byli tuż za podium. Andrzej Waszkiewicz uplasował się na czwartym miejscu na dystansie 50m stylem motylkowym gdzie do brązowego medalu zabrakło tylko 00,5s, ten sam zawodnik również był czwarty na koronnym dystansie 50m stylem dowolnym. Dla tego zawodnika był to sprawdzian przed ważnymi zawodami Mistrzostw Świata w kategorii Masters które odbędą się niebawem we Włoszech. Z dobrej strony również pokazał się Wojciech Woźny, który zajął piątą pozycję na 50m stylem grzbietowym i szóstą lokatę na 100m stylem dowolnym.

Cieszą postępy naszych zawodników, tym bardziej iż przed nimi kolejne występy. Warto wstawać rano i spotykać się na treningu, a później sprawdzać swoje umiejętności na zawodach, które mają swoja niepowtarzalną atmosferę „Pływam bo lubię” - motto naszego klubu przyświeca każdego ranka.

(archiwum klubu)

Ogłoszenia

Czytaj również

Uroczyście zamknęli sportowy rok

Turniej o Puchar Ekonoma

Boże Ciało 2019

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~X 1-06-2012 21:17
Czekamy na wyniki dzieci.Póki co gratulujemy mastersom.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Na Szwedzkie Skały wysiłkiem (nie)małym

Skrócone (przez upały) godziny pracy Urzędu Miasta

Podsumowanie zawodów MOS

Integracja Karkonoszy... z Karkonoszami

Przedwiośnie na rzecz LGBT

Sonda

Czy reklamy przy drogach i ulicach dekoncentrują kierowców?

Oddanych
głosów
1082
Tak
78%
Nie
18%
Nie mam zdania
4%