MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

DM NIGHT wraca z wiosenną energią KONKURS

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Środa, 18 kwietnia 2012, 7:50
Aktualizacja: 7:51
Autor: Petr
Fot. Organizator
Kultowa DEPECHE MODE NIGHT autorstwa dj–ów z More Than A Party odbędzie się już 21 kwietnia (sobota) w klubie muzycznym Orient Express w budynku dworca PKP w Jeleniej Górze. – Wracamy z jeszcze większą wiosenną energią! Przyjdźcie i przekonajcie się sami – zachęcają ManieK i dMarek, organizatorzy.

Z edycji na edycję DEPECHE MODE NIGHT MańKa i dMarka z More Than A Party Jelenia Góra cieszy się coraz większą popularnością wśród fanów electro-popu i nie tylko. Na czym polega fenomen imprezy? – Wszystko zależy od klimatu, który od początku tworzymy wraz z ludźmi uczestniczącymi w DMN. Świetna muza i rewelacyjna zabawa; nagrody niespodzianki, które jak zwykle zafundują wam sklep EVILDOLS i Pizzeria KING – oto, co czeka was już 21 kwietnia w Oriencie. Przychodźcie, będziemy tu dla was – mówią ManieK i dMarek.

Tym razem, podczas DEPECHE MODE NIGHT usłyszycie przede wszystkim kawałki z ULTRA – płyty, którą formacja Depeche Mode wydała dokładnie 15 lat temu. W repertuarze znajdą się wersje studyjne, koncertowe oraz remiksy. Start, godz. 20.00. Bilety w cenie 10 zł.

Pięć pierwszych osób, które jeszcze dzisiaj wyślą maila o treści: „DEPECHE MODE NIGHT” na adres morethanaparty.jgora@gmail.com otrzyma darmowe wejściówki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Mają w nosie pieszych

Wypadek przy baniakach  

Będą opłaty za billboardy

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~j-b 18-04-2012 15:51
Wonderful night!!!
~Agent Orange 20-04-2012 12:57
DM. Dziś jest 3 rocznica wydania SOTU

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Boisko z budżetu obywatelskiego

Wystartowała gra miejska

Sentymentalny powrót Watry

Stoi na stacji lokomotywa...

Czy chciałbyś naprawdę być na ich miejscu?

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
468
Tak
61%
Nie
36%
Nie wiem
3%