MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 21 września
im. Jonasza, Mateusza

DM NIGHT wraca z wiosenną energią KONKURS

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Środa, 18 kwietnia 2012, 7:50
Aktualizacja: 7:51
Autor: Petr
Fot. Organizator
Kultowa DEPECHE MODE NIGHT autorstwa dj–ów z More Than A Party odbędzie się już 21 kwietnia (sobota) w klubie muzycznym Orient Express w budynku dworca PKP w Jeleniej Górze. – Wracamy z jeszcze większą wiosenną energią! Przyjdźcie i przekonajcie się sami – zachęcają ManieK i dMarek, organizatorzy.

Z edycji na edycję DEPECHE MODE NIGHT MańKa i dMarka z More Than A Party Jelenia Góra cieszy się coraz większą popularnością wśród fanów electro-popu i nie tylko. Na czym polega fenomen imprezy? – Wszystko zależy od klimatu, który od początku tworzymy wraz z ludźmi uczestniczącymi w DMN. Świetna muza i rewelacyjna zabawa; nagrody niespodzianki, które jak zwykle zafundują wam sklep EVILDOLS i Pizzeria KING – oto, co czeka was już 21 kwietnia w Oriencie. Przychodźcie, będziemy tu dla was – mówią ManieK i dMarek.

Tym razem, podczas DEPECHE MODE NIGHT usłyszycie przede wszystkim kawałki z ULTRA – płyty, którą formacja Depeche Mode wydała dokładnie 15 lat temu. W repertuarze znajdą się wersje studyjne, koncertowe oraz remiksy. Start, godz. 20.00. Bilety w cenie 10 zł.

Pięć pierwszych osób, które jeszcze dzisiaj wyślą maila o treści: „DEPECHE MODE NIGHT” na adres morethanaparty.jgora@gmail.com otrzyma darmowe wejściówki.

Ogłoszenia

Czytaj również

A mury runą...

Zamknięte szlaki w Michałowicach

Powalczą o puchar burmistrza

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~j-b 18-04-2012 15:51
Wonderful night!!!
~Agent Orange 20-04-2012 12:57
DM. Dziś jest 3 rocznica wydania SOTU

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Na miejskie inwestycje

Nie taka bestia straszna (recenzja)

To jest antywitacz

Nietypowy finał Ligi Rocka

Wandale kontra naukowcy

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
724
Tak
24%
Nie
72%
Nie wiem
4%