MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 9 lipca
im. Sylwii, Weroniki

Długi weekend majowy pod lupą policji

Wiadomości: Region
Środa, 30 kwietnia 2014, 9:02
Aktualizacja: 9:03
Autor: 112
Od dzisiaj (30.04.) do 5. maja policja jeleniogórska prowadzić będzie działania prewencyjne, których celem jest zapewnienie bezpieczeństwa mieszkańcom naszego regionu oraz turystom, którzy w tych dniach odwiedzą Kotlinę Jeleniogórską.

- Celem tych działań jest zminimalizowanie skutków i ograniczenie zdarzeń drogowych. W tym czasie dużo ludzi planuje odwiedziny rodziny czy przyjaciół, w Polsce lub zagranicą. Mając to na uwadze policjanci będą czuwać nad ułatwieniem podróżującym przejazdu oraz nad bezpiecznym dotarciem do celu podróży – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy KMP w Jeleniej Górze.

Policjanci zarówno Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze, jak również pionów prewencji szczególnym nadzorem obejmą drogę krajową numer 3 w kierunku Szklarskiej Poręby, drogę w kierunku Karpacza, a także inne drogi na terenie powiatu jeleniogórskiego.

Funkcjonariusze będą eliminować z ruchu nietrzeźwych kierujących, sprawdzać czy mają stosowne dokumenty uprawniające ich do kierowania, stan techniczny pojazdów i wyposażenie oraz reagować na wszelkiego rodzaju przestępstwa i wykroczenia. Ponadto będą służyć pomocą w sytuacjach utrudnień w ruchu drogowym.

- Apelujemy również do rowerzystów, aby poruszali się po drogach zgodnie z obowiązującymi przepisami , a także w trosce o swoje zdrowie i życie korzystali z kasków oraz odblasków – dodaje podinsp. Edyta Bagrowska.

Ogłoszenia

Czytaj również

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

7–latek w nocy błąkał się po mieście

Wypadek w Jeżowie

Komentarze (17) Dodaj komentarz

~ab+ 30-04-2014 10:23
Grilowanie czas zacząć kiełbasek i kierowców.,po pewku.
~Rowerzysta 30-04-2014 10:43
Jeżdzę tak, jak mi się podoba, ale bezpiecznie i kij w oko policji, to ja uważam na samochody, bo większość kierowców to barany. Sam jestem kierowcą, ale uważam jak jeżdzę, zresztą więcej przejeździłem poza granicami kraju i nigdy tam nie dostałem mandatu a u nas? Policja czepia się byle czego, by tylko kasę wyłudzić i zawsze muszę się z nimi kłucić a nawet ich obrażać prosto w oczy. Polska policja, to złodzieje i bandyci!
~ab+ 30-04-2014 12:56
"Polska policja, to złodzieje i bandyci! " Za takie określenie podpadasz pod "cele"
~suzej nap 30-04-2014 13:19
Gonić ta hołotę na rowerach z chodników. Jeżdżą ... środkiem chodnika, tuż obok pustej ulicy i uważają, że są ... królami ruchu. I co najgorsze, coraz więcej staruchów się toczy chodnikami, a zdawać się może, że powinni być kumaci bardziej od szczunów. Dziś zje.... jedną babę, co omal nie wpadła na wózek z dzieckiem, bo nie wiedziała gdzie jechać i nagle zaczęła się zat6aczać, bo za wolno jechała. W ostatniej chwili się zatrzymała, jakieś pół metra od wózka z niemowlakiem. Miałem ochotę kopa w zadek zasadzić i wywalić ją na ulicę. Nawet nie poczuwała się do słowa przeprosin wobec wystraszonej matki tego dziecka. Chamstwo w tym kraju to i budka z piwem i mohery - jak widać. Polacy to beznadziejna, denna, arogancka i nieuczciwa nacja.
~Rowerzysta 30-04-2014 14:44
@ ab+. Dowodów w internecie jest pełno, nie mówiac o tych co ja mam, a zastraszanie też grozi pudłem, więc pilnuj się psi trolu, bo zacznę ujawniać swoje dowody przeciwko naszej władzy.
~pimek 30-04-2014 20:31
Ostro zacząłeś ~rowerzysta ~ kontynuuj może coś ciekawego się dowiem .
~ 1-05-2014 7:57
Już się zaczął sezon ...... (mam na myśli o "rowerzystę"). Zastanawiam się skąd takie coś się bierze. Myślę, że to negatywne mutacje związane z depresją inbredową i zanieczyszczeniem powietrza.
Locke 1-05-2014 8:02
Obama ostatnio skwitował takich jak ten "rowerzysta", twierdząc "prostakowi, nie trzeba wiele by pokazać kim jest. Wystarczy, że otworzy usta".
~Rowerzysta 1-05-2014 10:17
http://bandyciwmundurach.wordpress.com/ Szukać więcej?
~ 1-05-2014 21:41
http://rowerzystatoi...l.wordpress.com/ A na to co poiwesz?
~maciejowy 1-05-2014 23:10
Zwracajcie szczególnie uwagę na graty z DW na blachach. W tych dniach to jak zaraza w naszym regionie. Arogancja w połączeniu z mizernymi umiejętnościami drogowymi - nietrudno wyobrazić sobie, do czego doprowadza taka mieszanka.
rymcycymcy 1-05-2014 23:33
Patrząc na tytuł pomyślałem sobie ...policja nie ma lupy ! :) ...lupę miał Szerlok Holms i był nieformalnym śledczym ...bardzo skutecznym ! ...pora kupić policji lupy zamiast suszarek ! :) ...lupa powiększa, a policjant bez kompleksów, to skuteczny policjant ! :)
~Rowerzysta 2-05-2014 10:23
@ 21:41. Nie czytam takich ... , to raz, a dwa, masz rację, jest wiele rowerzystów ... , ale nie pakuj wszystkich do jednego wora, tak jak ja nie robię tego z kierowcami. Co do policji, to nie spotkałem ani jednego uczciwego takiego. Kiedyś widziałem na własne oczy jak policja w lesie spuszczała paliwo z Reno Trafic, albo opla na tej samej budzie, zadzwoniłem na 997 i dyżurny tak się speszył, że kazał mi iść z tym do prokuratury o innych poważnych zgłoszeniach, zwłaszcza osobiście na komisariacie nie wspomnę. Policja chroni przestępców, czyli są bandziorami, nawet ten dobry glina, który wie o przestępczej działalności i siedzi cicho, bo się boi o pracę a nawet życie, jest bandytą. Ps. Mamy rowerową stolicę podobno? Trochę wyrozumiałości, chyba, że masz tablice DJE? To rozumiem.
~do wyżej 2-05-2014 22:56
A ty jaką masz tablicę? Pewnie DW lub inna wioska, skoro takie bzdety wypisujesz.
~Rowerzysta 2-05-2014 23:11
@ 22:56. Tak, masz rację, wiocha zabita dechami, Jelenia Góra się nazywa i też masz rację, kierowcy okolicznych wiosek kupili prawo jazdy za jajka i masło, ale najczęściej jak widzę rażące błędy kierowcy i patrzę na tablice, to widzę DJE.
~ 3-05-2014 0:14
Tu też trollujesz, wrocławski słoju? Wrocławskie słoje poprzyjeżdżały na święta po słoiki i robią bydło na forach.
~xxz 3-05-2014 19:56
kasa kasa, kasować na kampanie wyborczą trzeba dużo kasy.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Kolizja na Lubańskiej

Przy Handlówce z darmowym parkingiem

Złodziej zatrzymany

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
2053
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%