MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Długi weekend – drogi "pod lupą" policji

Wiadomości: Region
Środa, 3 czerwca 2015, 13:28
Aktualizacja: 15:56
Autor: 112
W najbliższych dniach jeleniogórscy policjanci spodziewają się wzrostu natężenia ruchu pojazdów na naszych drogach. Dlatego od 3 do 8 czerwca, przy współpracy innymi służbami, będą prowadzić wzmożone działania prewencyjne. Ich celem jest ułatwienie ruchu pojazdów oraz zapewnienie użytkownikom dróg bezpiecznej podróży.

- Działania ukierunkowane będą na: eliminowanie z ruchu kierujących w stanie nietrzeźwości bądź podobnie działającego środka, dyscyplinowanie kierujących, którzy nie stosują się do obowiązujących ograniczeń prędkości, egzekwowanie stosowania pasów bezpieczeństwa i urządzeń do przewożenia dzieci, zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim uczestnikom ruchu drogowego, zwłaszcza niechronionym – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy KMP w Jeleniej Górze.

Film Telewizji StrimeoTV

Ogłoszenia

Czytaj również

Po Koronę Gór Polskich

Akt oskarżenia dla sprawców tragedii

Stop marginalizacji średnich miast

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~ 3-06-2015 14:37
to będą za rączkę przeprowadzać pieszych jak niektórych debili nawet policja nie nauczy
~as kierowca 3-06-2015 23:29
Policjanci otrzymali z Ministerstwa Infrastruktury konkretne wytyczne - na Dolnym Śląsku muszą w tym roku wlepić ponad 56 tysięcy mandatów za wykroczenia w ruchu drogowym. Oczywiście bezpieczeństwo na pierwszym miejscu ;-)
~bełkotliwy_smardz 4-06-2015 8:39
Pani Bagrowska ostatnio bardzo się postarzała. A kiedyś była taka... gładka, hehe.
~Peacemaker 4-06-2015 18:28
To jaki bohaterska policja ma target na ten weekend? Ile mandatów, ile podkręconych złapek muszą mieć panowie z insigni? Przy okazji pozdrawiam panów naciągaczy. Następnym razem spotkamy się w sądzie i porównamy wasz zapis z zapisem mojego wideorejstratora podli oszuści.... Po tym jak telewizja zdemaskowała wasze zagrywki nie będzie już tak łatwo
~Sprawdzone 6-06-2015 11:08
Tak się złożyło ,że wczoraj przez cały dzień byłem w trasie przejechałem ok 600 km głownie 3-ką i jakoś żadnego oznakowanego patrolu nie spotkałem. Podejrzewam,że i po cywilnemu tez nie było. To co niektórzy wyrabiają na drogach woła o pomstę. Policja chwali się ile już zabrała praw jazdy. Ja się pytam ile jeszcze nie zabrała ,że takie horrory dzieją się na drogach. Znowu wyszło ,że jak Policja mówi ,że będzie akcja to tylko mówi.
~romi 7-06-2015 11:57
O coś nowego . Przecież to miasto na co dzień wygląda jak by tu był ogłoszony jakiś stan wojenny. Takie działanie tylko wku.... a nie poprawia bezpieczeństwa . Czy my jesteśmy tu za karę ?

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Będzie referendum w Jeleniej Górze?

Kolizja na Trasie Czeskiej

Próbował ucieczki

Ulica Tabaki gotowa

Pożar na terenie dawnej Celwiskozy

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
720
Tak
14%
Nie
65%
Nie wiem
21%